X

اخبار

در ارتباط ویدئوکنفرانسی استاندار زنجان با وزیر نیرو صورت گرفت؛

افتتاح 592 طرح‌ صنعت برق با اعتبار ۸۰ میلیارد تومان در زنجان

همزمان با هفته نخست پویش هرهفته_الف_ب_ایران در سال جدید، ۵۹۲ طرح حوزه صنعت برق زنجان به ارزش ۸۰۰ میلیارد تومان با حضور ویدیوکنفرانسی وزیر نیرو و استاندار زنجان افتتاح شد.

ﺳﻪشنبه, 17 فروردین,1400
نویسنده: فرناز باقری
نسخه چاپی
افتتاح 592 طرح‌ صنعت برق با اعتبار ۸۰ میلیارد تومان در زنجان

استاندار زنجان در آیین بهره برداری این طرح ها که همزمان با افتتاح پروژه های شرکت های توزیع برق منطقه ۲ کشور بود، گفت: مجموعه وزارت نیرو دارای نقشه راهی بوده که ما از سال گذشته تا کنون شاهد تحقق و به ثمر نشستن آن در قالب افتتاح پروژه ها هستیم.

فتح الله حقیقی با بیان اینکه امروز پروژه های مهمی در حوزه های آب و برق به صورت هفتگی در سطح کشور افتتاح می شود، اظهار داشت: در استان زنجان نیز در این زمینه ره‌آوردهای قابل توجهی داشته ایم.

وی خاطرنشان کرد: افتتاح پروژه های آب و برق به صورت هفتگی ضمن نشان دادن کارآمدی وزارت نیرو، باعث دلگرمی مردم و یأس دشمنان می شود.

استاندار زنجان در بخش دیگری از سخنان خود به ارائه خدمات ۴۰ گانه حوزه صنعت برق به مشترکان دراستان زنجان به صورت غیر حضوری اشاره کرد و گفت: حسن این نوع ارائه خدمات علاوه بر تکریم مردم و احترام گذاشتن به وقت آنان، موجب جلوگیری از شیوع کرونا نیز می شود.

حقیقی همچنین به اجرای طرح برق امید در استان زنجان اشاره کرد و اظهار داشت: از ۴۷۰ هزار مشترک در استان، ۱۱۰ هزار مشترک مشمول این طرح هستند و تا کنون برق ۷۳ هزار و ۷۲۲ مشترک که بالغ ۶۷ درصد واجدان شرایط است، صد در صد رایگان شده است.

مقام عالی استان در این مراسم خواستار مساعدت وزیر نیرو برای تکمیل نیروگاه برق سلطانیه شد.

تعداد نمایش ها (119)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

انتخابگر پوسته

دی ان ان