X

اخبار

پیام استاندار زنجان بمناسبت میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار

یکشنبه, 30 آذر,1399
نویسنده: زهرا رستمی
نسخه چاپی
کلمات کلیدی:

🔻در این پیام آمده است؛

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

امام علی (ع) می فرمایند:

"ایثار نیکوترین احسان و بالاترین مرتبه ایمان است"

 

روز پرستار روز قدردانی از انسان‌های بزرگ و فرشتگان سپیدپوشانی است که علاوه بر نمونه بارز ایثار، عالی ترین نماد احسان و انفاق و مهربانی در جامعه هستند.

سلام و درود خداوند بر پرستارانی که شبانه روز با الگو گرفتن از عمه سادات با افتخار و بی منت بر بالین بیماران حاضر می‌شوند تا از آمال و درد آنان بکاهند.

این روزها در مقابله با ویروس منحوس کرونا همگان به این رسالت بزرگ پرستاران پی‌برده‌اند که در دشواری‌های این شرایطی که حتی نزدیکترین افراد خانواده توان نزدیک شدن و خدمت به فرد مبتلا را ندارند این فرشتگان مهربان با ایثار فراوان، چگونه بر بالین فردی که رنج بیماری را تحمل می کند حاضر می شوند و از او مراقبت می کنند که این بالاترین مرحله گذشت است.

شاید امسال بزرگترین هدیه ای که بتوان به این منادیان سلامت داد رعایت هرچه بیشتر شیوه نامه های بهداشتی و ماندن در خانه است تا از شیوع بیشتر کرونا و مضاعف شدن زحمات این قشر ایثارگر جلوگیری کند.

سلام بر آنانی که در اوج خستگی ایستاده اند تا ما بمانیم، همه ملت ایران قدردان تلاش شما هستند، بعنوان خادم کوچک مردم استان برای شما و خانواده عزیزتان که مدتهاست بخاطر حس وظیفه در کنار آنها نیستید آرزوی بهروزی و شادکامی دارم و امیدوارم با شکست سریع این بیماری و عبور از این دوران، شاهد سلامتی، شادی و بالندگی هرچه بیشتر شما باشیم.

 

 

فتح الله حقیقی

استاندار زنجان

تعداد نمایش ها (59)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

انتخابگر پوسته

دی ان ان