X

اخبار

استاندار زنجان:

وام ۱۰ میلیون تومانی برای اصحاب رسانه استان تخصیص می‌یابد

استاندار زنجان از تخصیص وام ۱۰ میلیون تومانی با بهره کم و شرایط آسان برای اصحاب رسانه این استان خبر داد و گفت: این تسهیلات که برای مقابله با آسیب‌های ناشی از کرونا به مطبوعات پیش‌بینی شده است، به زودی پرداخت خواهد شد.

چهارشنبه, 24 اردیبهشت,1399
نویسنده: Anonym
نسخه چاپی
وام ۱۰ میلیون تومانی برای اصحاب رسانه استان تخصیص می‌یابد
فتح الله حقیقی در دیدار با اعضای هیات مدیره و بازرسان خانه مطبوعات استان با بیان اینکه مدیری که رسانه در کنارش نباشد به درد نمی خورد، افزود: در سال ۹۷ در ارزیابی مدیرانی که در تکریم رسانه ها و ارباب رجوع خوب عمل کردند تنها ۲ مدیر توانستند از ۲۰۰ نمره ۱۰۰ نمره بگیرند.
وی در ادامه با بیان اینکه کسی که تخریب می کند، خبرنگار نیست، اظهار داشت: خبرنگار کسی است که هم انتقاد کند و هم راهکار ارایه دهد.
استاندار زنجان در ادامه به برخی از اقدامات انجام شده در استان اشاره کرد و گفت: در استان مسائلی از ۲۰ ، ۳۰ سال پیش لاینحل مانده بود که با تلاش زیاد حل شده است که از جمله آنها می‌توان به حل مشکل پسماند روی، مساله گاوازنگ، باغ شهرها و طرح سبزه میدان اشاره کرد.
حقیقی به سپردن مسوولیت به ۷۵ نفر از بانوان استان در دوره مدیریت خود اشاره کرد و افزود: ادارات موظف هستند ۲ نفر از جوانان شاغل در اداره خود را برای گذراندن دوره مدیریت به سازمان مدیریت و برنامه ریزی معرفی کنند تا در آینده از این افراد در پست‌های مدیریتی استفاده شود.
وی به شیوع ویروس کرونا در استان و اقدامات انجام گرفته در این حوزه اشاره کرد و گفت: انجام تست های سرپایی در استان برای اولین بار در کشور و غربالگری صوت گرفته باعث تحسین این استان از سوی سازمان جهانی بهداشت شد که اگر این اتفاق نمی افتاد با فاجعه بزرگی روبرو می شدیم.
استاندار زنجان به راه اندازی واحدهای تولید مواد ضدعفونی، ماسک معمولی و ۹۵ N، دستکش و الکل در استان اشاره کرد و گفت: ما تولید الکل را در استان به سه برابر افزایش دادیم.
حقیقی با بیان اینکه بحث کرونا باعث شد تا اقدامات خوب دولت در استان در سال ۹۸ کمرنگ شود، به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال گذشته اشاره کرد و گفت: انتخابات برگزار شده بدون حاشیه بود و منتخبان و هیأت نظارت از برگزاری مطلوب این انتخابات قدردانی کردند و استان زنجان از لحاظ میزان مشارکت مردم، استان هشتم کشور بود

تعداد نمایش ها (153)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

انتخابگر پوسته

دی ان ان