X

اخبار

استاندار زنجان:

در نقد عملکرد مدیران و خدمتگذاران انصاف را رعایت کنیم

استاندار زنجان گفت: انتقاد از عملکرد مدیران سازنده خواهد بود اما باید جانب انصاف را هم رعایت نمود.

شنبه, 05 بهمن,1398
نویسنده: رضا عطائی
نسخه چاپی
در نقد عملکرد مدیران و خدمتگذاران انصاف را رعایت کنیم
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ فتح الله حقیقی در سیزدهمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان تأکید کرد: نقد منصافانه از عملکرد مدیران، سازنده خواهد بود و ما هم اذعان داریم باید بیش از اینها به مردم خدمت کنیم و اگر تأخیری در اجرای طرحها بوجود آمده ضمن عذر خواهی از مردم باید بگوییم که در یکسال گذشته با همت همین مدیران بوده است که استان زنجان امروز در بین اعضای هیئت دولت جایگاه ویژه ای دارد.
وی با قدردانی از حضور خبرنگاران در جلسات و انعکاس عملکرد مدیران استانی گفت: تمام هم و غم مدیران استان خدمت صادقانه به مردم است و در این راه از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.
مقام عالی دولت در استان با اشاره به خدمات صورت گرفته در یکسال گذشته در استان زنجان همچون افزایش طرحهای شاخص استان زنجان، افزایش سقف تعداد واحدهای مسکن مهر، ضریب بودجه هزینه و کسب رتبه چهارم کشور، افزایش اجرای تعداد طرحهای هادی و اعتبارات روستایی، افزایش اعتبارات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و همچنین بازگشت به چرخه تولید تعداد قابل توجهی از واحدهای تولیدی جمله اقدامات بخشی از فعالیت و عملکرد مدیران استان در یکسال گذشته است.
استاندار زنجان از مدیران خواست با توجه به فرارسیدن ایام الله دهه فجر از این فرصت استفاده کرده، ضمن تعامل سازنده با رسانه ها اقدامات و فعالیتهای صورت گرفته مجموعه مدیریتی خود را به مردم بیان کنند.

تعداد نمایش ها (189)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

دی ان ان