X

اخبار

استاندار زنجان:

توجه به جوان‌گرایی سرلوحه و ملاک انتخاب مدیران بوده است

استاندار زنجان گفت: استفاده از جوانان متخصص، توانمند و آموزش دیده استان از مهمترین ملاک‌ها در انتخاب مدیران بوده است.

پنجشنبه, 01 آبان,1399
نویسنده: فرناز باقری
نسخه چاپی
توجه به جوان‌گرایی سرلوحه و ملاک انتخاب مدیران بوده است

فتح الله حقیقی روز پنجشنبه در مراسم افتتاح سالن ورزشی در سلطانیه اظهار داشت: بر اساس قیمت‌های ۲ سال قبل برای ۱۵ پروژه افتتاحی امروز در استان بالغ بر ۵۰ میلیارد تومان هزینه شده است.
وی خاطرنشان کرد: امروز شاهد عملیاتی شدن تعهداتی هستیم که به مردم ۳ شهرستان داده بودیم و امید است برای سایر پروژه‌های استان هم مساعدت شود.
استاندار زنجان تصریح کرد: اقدامات ۱۰ پروژه چمن مصنوعی برای روستاها پیشرفت های خوبی داشته، همچنین پروژه های ۳ هزار نفری ابهر و ۱۵ هزار نفری زنجان که ۲۰ میلیارد تومان تخصیص اعتبار داشته، با این حال برای اتمام کار نیازمند توجه و مساعدت ویژه هستند. 
وی با تاکید بر اهمیت نقش جوانان و تصمیم‌گیری های حوزه جوانان، تصریح کرد: به جای انتخاب مشاور جوان با برگزاری انتخابات بین ۶۰۰ نفر از جوانان واحد شرایط استان، ۱۷ نفر به عنوان مجمع مشورتی جوانان انتخاب شدند.
این مسوول یادآور شد: مدیران جوان معرفی شده از دستگاه‌های مختلف به مدت دو ماه تا پایان ماه شهریور توسط سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی مورد آموزش قرار گرفتند و ۳۰ نفر از آنها به بدنه مدیریت استان افزوده شدند.
وی تاکید کرد: امید است این مدیران جوان با فراگیری آموزش های لازم و تجربه اندوزی در تعالی و پیشرفت استان در سالهای پیش رو مفید و موثر باشند.

تعداد نمایش ها (172)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

انتخابگر پوسته

دی ان ان