X

اخبار

امسال ۴۴۳ متکدی دراستان زنجان جمع آوری شده است

مسیح سلطانی درششمین جلسه کار گروه اجتماعی ، فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده و دومین جلسه ستاد ساماندهی متکدیان استان در محل استانداری زنجان، با بیان اینکه در ۶ ماه امسال ۴۴۳ متکدی دراستان زنجان جمع آوری شده است، گفت: از این تعداد ۳۴۷ نفر مرد و ۹۶ نفر زن بودند.

یکشنبه, 02 آذر,1399
نویسنده: محمدرضا نانی
نسخه چاپی
کلمات کلیدی:
امسال ۴۴۳ متکدی دراستان زنجان جمع آوری شده است

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری زنجان:

امسال ۴۴۳ متکدی دراستان زنجان جمع آوری شده است

 

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری زنجان، گفت: امسال ۴۴۳ متکدی دراستان زنجان جمع آوری شده است که از این تعداد ۳۴۷ نفر مرد و ۹۶ نفر زن بودند.

مسیح سلطانی در ششمین جلسه کار گروه اجتماعی ، فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده و دومین جلسه ستاد ساماندهی متکدیان استان در محل استانداری زنجان، با بیان اینکه در ۶ ماه امسال ۴۴۳ متکدی دراستان زنجان جمع آوری شده است، گفت: از این تعداد ۳۴۷ نفر مرد و ۹۶ نفر زن بودند.

وی با بیان اینکه ۳۰ درصد از متکدیان در شهر زنجان زندگی می‌کنند، اظهار کرد :۲۶۴ نفر از متکدیان تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد قرار گرفتند، ۲۸ نفر به دستگاه قضایی معرفی شدند، یک نفر به مراکز ترک اعتیاد، ۴۵ نفر به استان خود برگشت داده شدند و پنج نفر از اتباع خارجی بودند.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری زنجان، گفت: جمع آوری متکدیان دراستان نسبت به مدت مشابه سال گذشته چهار درصد رشد دارد.

سلطانی به جمع آوری متکدیان در استان اشاره کرد و یاد آو ر شد: در چهار شهرستان زنجان، ابهر، خدابنده و خرمدره متکدی وجود دارد و در این میان شهرستان زنجان بیشترین متکدیان را دارد.

وی با بیان اینکه برای جمع آوری متکدیان دستگاه‌های ذیربط همکاری لازم را داشته باشند، گفت: از سال ۹۳ جمع آوری متکدیان در استان به جد شروع شده است.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری زنجان، با بیان اینکه ریشه کنی تکدی گری در استان زنجان          نیاز مند همکاری دستگاه‌هایی همچون شهرداری، بهزیستی است، گفت: وجود متکدیان درشهر منظر شهری را خراب می‌کند.

سلطانی تصریح کرد: برای جمع آوری متکدیان از سطح شهرستانهای استان باید دستگاه قضایی هم همکاری لازم را داشته باشند.

تعداد نمایش ها (32)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

دی ان ان