X

اخبار

استاندار زنجان: بایستی به رهبری، جوانان، خدمتگزاران و دستاوردهای نظام افتخار کنیم

استاندار زنجان اظهار داشت: بایستی به رهبری، جوانان، خدمتگزاران و دستاوردهای نظام افتخار کنیم.

دوشنبه, 14 بهمن,1398
نسخه چاپی
استاندار زنجان: بایستی به رهبری، جوانان، خدمتگزاران و دستاوردهای نظام افتخار کنیم

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان طارم؛ در دومین روز از دهه مبارک فجر، شهرستان طارم میزبان استاندار زنجان و هیات همراه ایشان بود.

بخش اول سخنرانی استاندار در جمع اهالی روستای شیت

در این سفر یکروزه استاندار زنجان در دیدار مردمی با اهالی روستای شیت ضمن اظهار خرسندی از حضور در میان مردم این روستا،  شیت را یک روستای ارزشمند تاریخی و قطب گردشگری خواند و  ابراز امیدواری کرد: خدواند توفیق دهد خدمات صادقانه ای در عمل به مردم دهد

استاندار زنجان دهه فجر را نماد مقاومت و یادآور بزرگی ، ایثار و همدلی و همزبانی و عدالت خواهی ملت بزرگ ایران برشمرد و یاد و خاطره امام و شهدا و بویژه سردار قاسم سلیمانی را گرامی داشت.

مقام عالی دولت در استان حق گرایی، مردم داری و خدمتگزاری صادقانه به مردم ، شجاعت و صراحت در گفتار و عمل را از خصلت های معمار کبیر انقلاب برشمرد و افزود: ارتباط مطلوب امام با جوانان باعث شد تا جوانان عاشقانه گوش به فرمان امام باشند و حماسه های بزرگی بیافرینند و امروز نیز جوانان گوش به فرمان رهبری بوده و حماسه های ماندگاری را می آفرینند.

فتح اله حقیقی با بیان این مطلب که چهل و یک سال از پیروزی انقلاب اسلامی می گذرد و در طول این مدت کشور از گردنه های پر پیچ و خم گذر کرده است گفت: شیطنت های استکبار و استبداد از زمان انقلاب تاکنون جاری بوده و فقط تاکتیک دشمن تغییر نموده است.

وی افزود: ایران کشوری است که برای بسط و توسعه عدالت و گسترش صلح و دوستی انقلاب کرده و به آزادی تمام ملت های جهان معتقد است ولی آزادی از نگاه استکبار زمانی معنی پیدا می کند که به منفعت استکبار و در راس آمریکا باشد.

استاندار زنجان با اشاره به اینکه تحریم سپاه توسط آمریکا باعث محبوبیت بیشتر سپاه و اتحاد در بین مردم شد اظهار داشت: سپاه جز قانون اساسی کشور است.

وی به شهادت رساندن سردار سلیمانی توسط آمریکا را بزدلانه و ناجوانمردانه خواند و تصریح کرد: تمام دنیا اذعان دارند که سردار سلیمانی یکی از مهره های تاثیرگذار در نابودی داعش  است.

مقام عالی دولت در استان با اشاره به حضور میلیونی مردم در مراسم تشییع سردار اظهار داشت: حماسه حضور میلیونی مردم تمام معادلات دشمن را بهم زد.

فتح اله حقیقی با بیان اینکه توفیق کشور در شرایط سختی که دشمن برای کشور ایجاد کرده، حاصل شده است افزود: بایستی به جوانان و گذشتگان، به امام و رهبری و خدمتگزاران که باعث پیشرفت و توسعه کشور شدند افتخار کنیم.

استاندار زنجان افزایش جمعیت کشور از 36 میلیون نفر به 88 میلیون نفر و رشد  4/2 درصدی جمعیت، افزایش 6 برابری راه های ارتباطی، رشد 30 برابری تولیدات پتروشیمی، افزایش 57 درصدی صادرات غیرنفتی، افزایش 25 درصدی دانشجویان، کسب رتبه اول تولید دانش و پژوهش در منطقه و رتبه 16 دنیا و  افزایش دانش سلاح و مهمات نیروهای مسلح بخشی از دستاوردهای نظام از زمان انقلاب تاکنون  برشمرد و اظهار داشت: ما بایستی به این دستاورد ها افتخار کنیم.

تعداد نمایش ها (25)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

انتخابگر پوسته

دی ان ان