X

اخبار

استاندار زنجان:

اجرای برخی طرح ها نیازمند مدیریت است نه اعتبار

استاندار زنجان می گوید: شهرستان خدابنده با داشتن ظرفیت های بالای منطقه ای به جایگاه واقعی خود نرسیده و استفاده از همه پتانسیل ها نیازمند مدیریت صحیح است.

پنجشنبه, 12 تیر,1399
نویسنده: Anonym
نسخه چاپی
اجرای برخی طرح ها نیازمند مدیریت است نه اعتبار
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ فتح الله حقیقی در جلسه بررسی مسائل و مشکلات شهرستان خدابنده که با حضور سید البرز حسینی نماینده مردم شهرستان خدابنده برگزار شد گفت: در بازدیدی که از روستاهای شهرستان خدابنده داشتیم ظرفیت های بسیار خوبی در زمینه گردشگری و ایجاد اشتغال وجود داشت که با قدری مدیریت صحیح و دلسوزی می توان زمینه رونق و توسعه منطقه را فراهم کرد.
مقام عالی استان با بیان اینکه منظومه توسعه و اشتغال روستایی تدوین شده و به ایجاد اشتغال پایدار در روستاهای بالای 20 خانوار جمعیت توجه خاصی شده است، افزود: برخی طرح ها نیازمند اعتبار خاصی نیست و با توجه به نقشه راه استان و تصمیم گیری درست می توان به نتایج مطلوبی رسید.
استاندار زنجان وجود ظرفیتهای خوب کشاورزی و گردشگری در منطقه را فرصت خوبی برای توسعه منطقه دانست و افزود: خدابنده به جایگاه واقعی خود نرسیده اما با کمی همت، جدیت و اهتمام در اجرای طرح های نوآورانه می توان در سطح ملی و جهانی این شهرستان را معرفی نمود.
استفاده از دانش نوین در کشاورزی همچون فراوری محصولات کشاورزی و اصلاح فضای بیرونی غار عظیم و زیبای کتله خور و همچنین رسیدگی به ورودی شهر گرماب از جمله پیشنهادهای استاندار زنجان برای رونق بخشهای کشاورزی و گردشگری این شهرستان بود.
در این جلسه قرار شد دبیرخانه هایی در حوزه های کشاورزی و گردشگری، راه و مسکن و آب تشکیل شود و تا دو هفته آينده طرح های قابل اجرا در حوزه های مختلف را برای اجرا و با همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی ارائه نمایند.

تعداد نمایش ها (192)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

دی ان ان