X

آرشيو اخبار

8 طرح جهش تولید در استان افتتاح شده است

توسط : زهرا رستمی |چهارشنبه, 29 بهمن,1399

8 طرح جهش تولید در استان افتتاح شده است

استاندار زنجان گفت: برای استان زنجان 26 طرح جهش تولید مصوب شد که تا فروردین سال بعد تعداد طرحهای قابل بهره برداری به 14طرح می رسد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ فتح اله حقیقی صبح امروز در کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری استان گفت: زنجان در حوزه تولید بسیار موفق عمل کرده است و دهه فجر امسال ثابت کردیم در اوج تحریم ها و خباثت دشمنان توانستیم بزرگترین واحدهای تولیدی را افتتاح کنیم.

وی تأکید کرد: بر اساس نقشه راهی که برای استان ترسیم کردیم توانستیم در دو سال گذشته به برنامه های ترسیم شده برسیم و برای ما کیفیت طرح ها و حجم سرمایه گذاری و درصد اشتغال بسیار مهمتر از کمیت بوده است .

به گفته استاندار زنجان 26 طرح جهش تولید برای استان زنجان مصوب شد که ارزش این طرح ها 6 هزار و 700 میلیارد تومان است که از این تعداد 8 طرح به بهره برداری رسیده و تلاش داریم 6 طرح دیگر تا پایان فروردین سال آینده افتتاح شود.

مقام عالی اجرایی دولت در استان برای به ثمر نشستن طرح های باقیمانده جهش تولید، تشکیل کمیته ای برای نظارت و پیگیری میدانی را خواستار شد و افزود: برخی از مسائل استان همچون تامین آب و برق اراضی شیبدار در طارم و همچنین مشکلات واحدهای تولید را با حضور در محل و پیگیری از وزرا و حتی معاونان رئیس جمهور حل کردیم.

استاندار زنجان با بیان اینکه بسیاری از محصولات و تولیدات استان زنجان در کشور و حتی دنیا مطرح شده و زنجیره تولید و عرضه برخی از محصولات نیز تکمیل شده است گفت: ما امکانات خوبی برای تبدیل شدن به مرکز لجستیک شمالغرب کشور داریم و با طرح های حوزه راه همچون دو خطه کردن راه آهن زنجان به قزوین و راه سلطانیه، قیدار به همدان شاهد رونق جابجایی مسافر و کالا از این استان خواهیم بود که ظرفیت بسیار خوبی برای توسعه هر چه بیشتر استان زنجان به شمار می رود.

 

انتخابگر پوسته

دسته بندی آرشیو اخبار

دی ان ان