X

اخبار

در ستاد تنظیم بازار استان مصوب شد؛ افزایش مراکز عرضه میوه شب عید

در جلسه ستاد تنظیم بازار استان اعلام شد برای جلوگیری از تجمع مردم در مقابل غرفه های میوه شب عید، میوه ها چند روز زودتر از موعد مقرر در بازار عرضه شود.

شنبه, 17 اسفند,1398
نویسنده: Anonym
نسخه چاپی
در ستاد تنظیم بازار استان مصوب شد؛ افزایش مراکز عرضه میوه شب عید
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ قرار بود میوه شب عید که شامل 700تن سیب و 1000 تن پرتقال است از 25 اسفند عرضه شود که بخاطر پیشگیری از شیوع کرونا و حفظ سلامتی مردم این عرضه چند روز زودتر صورت می گیرد.
همچنین 50غرفه برای توزیع میوه شب عید در شهر زنجان پیش بینی شده بود که مقرر شد این تعداد به 150 غرفه و میوه فروشی افزایش یابد و در صورت لزوم از ظرفیت تعاونی‌های کارکنان نیز برای توزیع استفاده شود.
برای رعایت بهداشت و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا نانوایان موظفند از دریافت وجه نقد در قبال نان خودداری کنند و دانشگاه علوم پزشکی بروشورهایی برای رعایت موارد بهداشتی در اختیار نانوایی ها قرار دهد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری زنجان هم در این جلسه گفت: هیچ کمبودی به لحاظ تامین اقلام اساسی مردم در بازار نیست و ذخایر انبارها در وضع مطلوبی قرار دارد.
فرامرز نیک سرشت افزود: 40 هزار واحد صنفی در استان فعال است که بخش دولتی به تنهایی قادر به رصد آنها نیست و در این زمینه اگر مردم مواردی از گرانفروشی، احتکار و عرضه نکردن کالایی را دیدند حتما به بازرسان سازمان صمت اطلاع دهند

تعداد نمایش ها (390)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

انتخابگر پوسته

دی ان ان