X

اخبار

استاندار زنجان:

همه اقلام مورد نیاز ماه رمضان تامین شده است

استاندار زنجان گفت: در ماه رمضان هم بر توزیع و هم بر نظارت اقلام اساسی توجه ویژه باید باشد.

ﺳﻪشنبه, 24 فروردین,1400
نویسنده: زهرا رستمی
نسخه چاپی
کلمات کلیدی:
همه اقلام مورد نیاز ماه رمضان تامین شده است


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ فتح‌اله حقیقی در ستاد تنظیم بازار استان گفت: طی ماه مبارک رمضان مدیران باید بصورت میدانی در بازار نطارت داشته باشند و مردم نیز خواستار نظارت مستمر برای کنترل بازار هستند.
وی رکن دیگر و عامل نظارت بر بازار را همراهی خودِ مردم دانست و از رئیس سازمان صمت خواست بصورت هفتگی قیمت کالاهایی را که مشمول نظارت هستند اعلام کنند تا مردم خودشان با حمایت بازرسان عمل کنند.
استاندار زنجان از اصناف خواست در این روزها رعایت انصاف را داشته باشند و اگر صنفی رعایت نکرد و تخلف کرد باید بصورت قانونی با آن برخورد شود.
او همچنین به موضوع توزیع مرغ در استان اشاره کرد و افزود: هر هفته قیمت مرغ باید رصد شود و حداکثر تفاوت قیمت با سایر استانها نباید بیشتر از ۲هزار تومان باشد .
حقیقی همچنین به برخی شرکت‌های توزیع هشدار داد فروش جنس به شرط خرید کالای اضافی غیرقانونی است و درصورت مشاهده حتما به تعزیرات معرفی خواهند شد.
استاندار زنجان به بحث سیمان و افزایش قیمت آن در بازار نیز اشاره ای داشت و گفت: تا زمانی که نیاز استان به سیمان تامین نشده هیچ کارخانه ای حق صادرات این محصول از استان را ندارد.

 

تعداد نمایش ها (98)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

انتخابگر پوسته

دی ان ان