X

اخبار

استاندار زنجان خبر داد؛

اختصاص ۱۳ هزار و ۳۰۰ سهمیه مسکن به استان زنجان

استاندار زنجان گفت: ۱۳ هزار و ۳۰۰ واحد مسکونی در قالب طرح اقدام ملی تولید مسکن به زنجان اختصاص یافته است.

یکشنبه, 06 بهمن,1398
نویسنده: فرناز باقری
نسخه چاپی
اختصاص ۱۳ هزار و ۳۰۰ سهمیه مسکن به استان زنجان

فتح‌الله حقیقی در مجمع عمومی عادی هیئت امنای انجمن خیران مسکن‌ساز استان زنجان اظهار کرد: از منتخبان این مجمع انتظار داریم که برای تسهیل خدمات خیران گام‌های عملی و نه شعاری بردارند. در بخش تولید مسکن در بافت‌های فرسوده، پروژه‌های مشارکتی و حمایتی سهمیه استان زنجان ۷۰۰۰ واحد بود که این سهمیه به ۱۳ هزار و ۳۰۰ واحد افزایش یافته است.

وی با اشاره به اینکه سهمیه احداث و نوسازی مسکن در بافت‌های فرسوده ۲۷۰۰ واحد است، بیان کرد: پروژه‌های حمایتی در قالب ثبت‌نام طرح اقدام ملی تولید مسکن ۹۹۲۰ واحد و پروژه‌های مشارکتی ۶۸۰ واحد است که ۱۲۰۰ واحد در مرحله پی‌کنی است.

استاندار زنجان، آورده سهم دولت و تسهیلات سرمایه‌گذاری پروژه‌های اقدام ملی تولید مسکن را ۵۰۰۰ میلیارد تومان برشمرد و افزود: ثبت‌نام کنندگان این طرح پیمایش می‌شوند و پیش‌بینی می‌کنیم با خارج شدن کسانی که واجد شرایط نیستند، دو نوبت دیگر بازگشایی سایت برای نام‌نویسی متقاضیان را داشته باشیم.

مقام عالی استان ادامه داد: در بخش به‌سازی و نوسازی مسکن روستایی، احداث مسکن برای خانواده‌های دارای دو معلول و بیشتر و نیز تسهیلات حساب ۱۰۰ امام خمینی (ره)، در سال گذشته، ۳۸۵۵ واحد با ۷۴ میلیارد تومان واحد روستایی ساخته شده که این رقم در سال‌جاری به ۹۵۴۸ واحد با مبلغ ۲۱۰ میلیارد تومان رسیده است.

وی با اشاره به اینکه اعتبار ملی وام روستایی برای روستاییان از ۱۷ میلیارد تومان در سال گذشته به ۳۰ میلیارد تومان رسیده است، تصریح کرد: امسال تسهیلات تبصره ۱۶ برای کمیته امداد و بهزیستی نیز از ۱۴ میلیارد تومان به ۳۳ میلیارد تومان ارتقا داشته است.

تعداد نمایش ها (161)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

دی ان ان