X

اخبار

استاندار زنجان:

موردی از ابتلا به کرونا ویروس جدید در استان زنجان گزارش نشده است

استاندار زنجان می گوید: همه هتل ها و مراکز اقامتی وظیفه دارند اطلاعات مربوط به اقامت کنندگان خارجی را در اختیار دانشگاه علوم پزشکی قرار دهند.

یکشنبه, 13 بهمن,1398
نویسنده: رضا عطائی
نسخه چاپی
کلمات کلیدی:
موردی از ابتلا به کرونا ویروس جدید در استان زنجان گزارش نشده است
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ فتح الله حقیقی در جلسه قرارگاه زیستی پدافند غیر عامل استان به لزوم تشکیل کمیته ها و کارگروه‌هایی برای مدیریت و عملیاتی کردن موارد مربوط به آمادگی دستگاه‌ها برای مقابله با کرونا ویروس جدید اشاره کرد و افزود: ارائه توصیه های بهداشتی و مراقبتی از طریق صدا و سیما و رسانه ها بدون ایجاد حساسیت بیش از حد و اطلاع رسانی دقیق و به موقع به منظور جلوگیری از انتشار اخبار ناصحیح در این شرایط باید مورد توجه جدی قرار گیرد.
وی با بیان اینکه تا اطلاع ثانوی باید از پذیرش مسافران و گردشگران خارجی در استان جلوگیری شود، اظهار داشت: همه هتل ها و مراکز اقامتی وظیفه دارند اطلاعات مربوط به اقامت کنندگان خارجی را در اختیار دانشگاه علوم پزشکی قرار دهند.
استاندار زنجان با بیان اینکه موردی از ابتلای به کرونا ویروس جدید در استان زنجان گزارش نشده است، با این حال به مدیران تاکید کرد، هوشیاری و تشدید مراقبت‌ها در این خصوص در گستره استان در دستور کار قرار گیرد.
مقام عالی دولت در استان همچنین به مجموع ۱۵۱ تبعه خارجی فعال در واحدهای صنعتی استان زنجان اشاره کرد و افزود گفت: از این تعداد ۱۱۵ نفر چینی هستند و غربالگری های لازم در خصوص سلامت آنان از سوی تیم های پزشکی انجام شده است.

تعداد نمایش ها (342)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

دی ان ان