X

اخبار

همزمان با دهه فجر با حضور استاندار زنجان؛

148 طرح عمرانی در شهرستانهای ابهر و خرمدره به بهره‌برداری رسید

148 طرح عمرانی با اعتباری بالغ بر سه هزار و 587 میلیارد ریال در نهمین روز از ایام الله دهه فجر با حضور استاندار و شماری از مسوولان استان زنجان به بهره برداری رسید.

چهارشنبه, 22 بهمن,1399
نویسنده: فرناز باقری
نسخه چاپی
148 طرح عمرانی در شهرستانهای ابهر و خرمدره به بهره‌برداری رسید

استاندار زنجان با حضور در شهرستان ابهر 115 طرح عمرانی را با یک هزارو 673 میلیارد ریال و پنج طرح اقتصادی را با 65 هزار و 251 میلیارد ریال را افتتاح و به بهره برداری رساند.

بهره برداری از این  پروژه ها در شهرستان ابهر برای یک هزار و 480 نفر به طور مستقیم و برای 334 نفر نیز به طور غیرمستقیم شغل ایجاد کرده است.

از مهم‌ترین پروژه‌هایی که با حضور استاندار زنجان در ابهر به بهره‌برداری رسید، می‌توان به افتتاح سالن چند منظوره تولید کفش، مونتاژ قطعات خودرو و لنت‌ترمز در زندان ابهر با سرمایه‌گذاری ۲۵ میلیارد ریالی و ظرفیت اشتغال ۸۰ نفر، افتتاح مجتمع خدماتی _ رفاهی پاسارگاد با اعتبار ۳۷ میلیارد ریالی، افتتاح مدرسه عبرت و عترت حسین‌آباد با اعتبار ۴۵ میلیارد ریال و افتتاح شرکت مجتمع صنایع غدایی پارس‌تاک ابهر با ظرفیت ۵۰۰۰ تن و میزان سرمایه‌گذاری ۳۸ میلیارد ریالی اشاره کرد.

 

فتح الله حقیقی همچنین با سفر به شهرستان خرمدره 33 طرح عمرانی با اعتباری بالغ بر 371 میلیارد ریال را افتتاح و در مراسم آغاز بهره برداری از پنج طرح اقتصادی با یک هزار و 914 میلیارد ریال شرکت کرد.

با افتتاح پروژه های شهرستان خرمدره برای 164 نفر به طور مستقیم و برای 74 نفر به طور غیرمستقیم شغل ایجاد شده است.

آغاز عملیات اجرایی شرکت کارتن سازی، تحویا یک باب منزل مسکونی به خانواده تحت حمایت کمیته امداد، تحویل زمین و ساختمان جهت احداث و ایجاد مرکز جراحی، افتتاح کارخانه تولید خوراک دام و طیور، از برنامه های انجام شده با حضور استاندار زنجان در نهمین روز از دهه فجر امسال در شهرستان خرمدره بود.

 

گفتنی است، در دهه‌فجر امسال ۷۹۱ پروژه با اعتباری بالغ بر ۹۷۵۰ میلیارد تومان در استان زنجان افتتاح و یا کلنگ‌زنی می‌شود که این پروژه‌ها زمینه اشتغال ۲۷۶۱ نفر را به صورت مستقیم و ۲۶۰۰ نفر را به صورت غیرمستقیم فراهم می‌کند.

تعداد نمایش ها (196)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

دی ان ان