X

اخبار

معاون استاندار زنجان:

پیشگیری از مصرف موادمخدر نیاز به آگاهی بخشی‌های عالمانه دارد

معاون سیاسی، امنیتی و امور اجتماعی استاندار زنجان گفت: پیشگیری از مصرف موادمخدر به آگاهی بخشی‌های عالمانه و مداخله‌های درست نیاز دارد.

پنجشنبه, 12 دی,1398
نویسنده: رضا عطائی
نسخه چاپی
کلمات کلیدی:
پیشگیری از مصرف موادمخدر نیاز به آگاهی بخشی‌های عالمانه دارد
خدابخش مرادی نافچی در جلسه ستاد مبارزه با موادمخدر استان، افزود: امروز همه ما اعم از شهروندان و مدیران حوزه های فرهنگی و اجتماعی مکلف هستیم در زمینه سالم سازی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی از تمامی فرصت های در اختیار، استفاده کنیم.
وی با بیان اینکه تبیین عالمانه پیرامون آسیب های مواد مخدر از طریق مجاری اثرگذار از جمله اقدامات عمده در حوزه پیشگیری باید باشد، گفت: اگر در حوزه پیشگیری خوب عمل کنیم، نیاز به اقدامات مقابله ای نخواهیم داشت.
مرادی نافچی با بیان اینکه بیان غیرتخصصی مطالب در حوزه پیشگیری از مواد مخدر، اثرگذار نخواهد بود، تصریح کرد: بر اساس یک پژوهش انجام شده در ستاد هماهنگی مبارزه با مواد مخد استان، بیش از ۶۳ درصد از شهروندان تمایل به مشارکت فعال در حوزه اقدامات پیشگیری از مصرف مواد مخدر دارند و ما باید برای بهره گیری از چنین ظرفیتی برنامه داشته باشیم.
وی به لزوم بهره گیری از نتایج مطالعات انجام شده پیرامون آسیب های اجتماعی تاکید کرد و اظهار داشت: اگر مطالعه ای انجام شود و مهر محرمانه ای روی آن بخورد و در گنجینه ادارات بایگانی شود، ارزشی نخواهد داشت مگر اینکه مکانیزمی طراحی شود تا بر اساس مطالعات انجام شده، اقدامات لازم برای مهار و کنترل آسیب ها انجام پذیرد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان از برگزاری همایش بزرگ یاریگران زندگی در این استان خبر داد و گفت: این همایش با حضور مقامات ملی، ۳۰ دی ماه جاری برگزار می شود.

تعداد نمایش ها (196)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

انتخابگر پوسته

دی ان ان