X

اخبار

پیام مشترک امام جمعه و استاندار زنجان بمناسبت روز ارتش جمهوری اسلامی

دوشنبه, 30 فروردین,1400
نویسنده: زهرا رستمی
نسخه چاپی
کلمات کلیدی:

♦️نماینده ولی فقیه در استان  و امام جمعه زنجان به همراه استاندار زنجان در پیام مشترکی ۲۹ فروردین سالروز ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را تبریک گفتند.

 

🔻در متن این پیام آمده است؛

 

روز ارتش به تعبیر رهبر فرزانه انقلاب، روزی تاریخی و پر مضمون و جزو خاطره های ماندگار و معنادار به حساب می آید.

ارتش جمهوری اسلامی ایران به عنوان یکی از نیروهای مسلح کشور همواره در تمامی عرصه های نظامی، دفاعی و آموزشی عملکردی درخشان داشته و هم در دوران دفاع مقدس و هم پس از آن، با خود اتکایی و خودباوری و در راستای حفظ وحدت و هم‌افزایی ملی، حضوری موثر در عرصه دفاع از کیان کشور داشته و دارد.

این نیروی پرصلابت در زمان دفاع از کشور جانانه حضور داشته و پس از آن نیز در عرصه های مختلف در کنار سایر نیروهای مردمی به میدان آمده و امروز هم در سنگر مقابله با ویروس کرونا با تمام توان در کنار مردم برای محافظت از جان ملت، با اراده و مصمم و با عرضه تمام امکانات و توان خود در میدان حضوری ستودنی دارد.

لذا ضمن گرامیداشت روز تاریخی ۲۹ فروردین و تبریک این ایام به فرماندهی محترم کل قوا، ارتشیان سرافراز ایران و به ویژه نیروهای ارتشی تیپ ۲۱۶ زرهی استان زنجان، توفیق روزافزون همه این عزیزان را در راستای خدمت به کشور و تلاش در جهت حفظ دستاوردهای نظام و تحقق آرمان های امام و شهدا در دفاع از این مرز و بوم از خداوند متعال مسئلت می نماییم.

 

علی خاتمی

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان

 

فتح الله حقیقی

استاندار زنجان

تعداد نمایش ها (74)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

انتخابگر پوسته

دی ان ان