X

اخبار

استاندار زنجان:

پرحجم‌ترین زحمات شورای تامین بر دوش نیروی انتظامی است

استاندار زنجان گفت: نیروی انتظامی نیرویی بسیار ارزشمند و همیشه در صحنه است و پرحجم‌ترین زحمات شورای تامین را بر دوش دارد.

پنجشنبه, 01 آبان,1399
نویسنده: فرناز باقری
نسخه چاپی
پرحجم‌ترین زحمات شورای تامین بر دوش نیروی انتظامی است

فتح الله حقیقی روز پنجشنبه در مراسم صبحگاه عمومی کارکنان انتظامی استان که با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان و شماری از مسوولان استانی با رعایت کلیه سازوکارهای بهداشتی برگزار شد، با تبریک هفته نیروی انتظامی افزود: امروز نیروی انتظامی در بین مردم از محبوبیت و مقبولیت فراوانی برخوردار است.

وی با بیان اینکه اقدامات پلیس در برخورد با برهم زنندگان نظم و امنیت جامعه، اراذل و اوباش و محتکران اقلام بهداشتی قابل تقدیر است، اظهار داشت: زمانیکه در درون جامعه آرامش نباشد در بین مردم ناامیدی به وجود می آید بنابراین لازم است همه آحاد جامعه از جمله خبرنگاران و خود مردم در راستای آرامش درونی جامعه تلاش کنند.

رییس شورای تامین استان زنجان، تلاش خستگی ناپذیر و اخلاص را ۲ ویژگی ارزشمند و بارز کارکنان نیروی انتظامی دانست و افزود: رضایتمندی مردم و مسوولان و شاخص مطلوب امنیت در استان نشانگر تلاش خستگی ناپذیر کارکنان پلیس است.

حقیقی با اشاره به اینکه پلیس علاوه بر تامین نظم و امنیت در پیشگیری از شیوع ویروس کرونا مجاهدانه و شبانه روزی در خدمت مردم است، تصریح کرد : مبارزه مجاهدانه و شبانه روزی پلیس با فساد، قاچاق موادمخدر و برهم زنندگان نظم و امنیت یکی از شاخص های برتر این نیرو است.

وی با اشاره به کشف ۷۰ میلیاردی کالای قاچاق و افزایش ۴۵ درصدی برخورد با اوباشگری و اراذل و اوباش، افزود:‌ اخلاق محوری، مردم مداری و جامعه محوری نیروی انتظامی باعث افزایش مشارکت مردم با پلیس و محبوبیت این نیرو در جامعه شده است.

حقیقی به نقش پلیس در تامین نظم و امنیت جامعه و تاثیر امنیت در سرمایه گذاری های اقتصادی اشاره کرد و گفت: امنیت بالای استان زمینه ساز رشد سرمایه‌گذاری اقتصادی و رونق تولید در زنجان شده است.

تعداد نمایش ها (111)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

انتخابگر پوسته

دی ان ان