X

اخبار

استاندار زنجان:

هیچ کمبودی برای تأمین اقلام ضروری مردم نداریم

استاندار زنجان می گوید: مایحتاج و اقلام اساسی مردم برای ماه مبارک رمضان در استان تأمین شده است و کمبودی در انبارها نداریم.

دوشنبه, 25 فروردین,1399
نویسنده: فرناز باقری
نسخه چاپی
هیچ کمبودی برای تأمین اقلام ضروری مردم نداریم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ فتح الله حقیقی امروز در کارگروه تنظیم بازار استان گفت: تلاش‌ها در روزهای آینده برای تنظیم بازار و نظارت‌ها دو چندان می شود و برای پیشگیری از هرگونه خلل و سوء استفاده می توان از پویش‌های مردمی که کمک‌حال مسئولان در مقابل کرونا بودند در بحث نظارت بر بازار نیز استفاده کرد.

نماینده عالی دولت در استان در عین حال تأکید کرد: هیچ کمبودی در انبارها درخصوص تأمین اقلام اساسی برای ماه مبارک رمضان نداریم، اما اصناف و مباشران توزیع اقلام اساسی بدانند در شرایط سختی هستیم و این آزمونی‌است برای همه که اگر در این روزها به فکر مردم نباشیم و انصاف را رعایت نکنیم گناه بزرگی مرتکب شده ایم.

استاندار زنجان از مدیران خواست آرامش مردم را در نظر بگیرند و تاکید کرد: امسال بخاطر رعایت پروتکل های بهداشتی، نمایشگاه ضیافت نخواهیم داشت و از ایجاد تجمعات برای خرید مایحتاج پرهیز خواهیم کرد و فروشگاه‌های بزرگ مسئولیت توزیع اقلام سهمیه ای استان را با نرخ مصوب بر عهده می گیرند.

برای ماه مبارک رمضان اقلام اساسی همچون برنج هندی به قیمت 8 هزار تومان، مرغ منجمد با قیمت هر کیلو گرم 12 هزار تومان، گوشت قرمز منجمد به قیمت 42هزار تومان، شکر به قیمت هر کیلوگرم 5هزار و 900 تومان و خرما به قیمت 14 هزار تومان در بازار برای ماه مبارک رمضان عرضه خواهد شد.

تعداد نمایش ها (137)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

انتخابگر پوسته

دی ان ان