X

اخبار

استاندار زنجان خواستار شد؛

مصوبات شورای برنامه ریزی استان باید در کمترین زمان پی گیری و اجرا شود

استاندار زنجان تأخیر در اجرای مصوبات شورا را غیر قابل قبول دانست و از مدیران خواست تا یک هفته آینده موارد مطرح شده در جلسات گذشته را نهایی کنند.

شنبه, 21 دی,1398
نویسنده: رضا عطائی
نسخه چاپی
مصوبات شورای برنامه ریزی استان باید در کمترین زمان پی گیری و اجرا شود
فتح الله حقیقی در دوازدهمین جلسه شورای برنامه ریزی استان، یکی از اقدامات خوب شورای برنامه ریزی را ایجاد کارگروه مولد سازی عنوان کرد و افزود: معاون هماهنگی امور اقتصادی از طرف استانداری به همراه مدیران دستگاهها موظفند فضاهای مازاد را شناسایی کنند تا اداراتی که به لحاظ فضا و محیط، کم برخوردار هستند با توافق یکدیگر به سروسامان مناسبی برسند.
وی تاکید کرد: مدیران در سازمان و دستگاه تحت مدیریت خود، اگر فضای مازاد و بلا استفاده ای دارند آنها را ر اسرع وقت تعیین تکلیف کنند.
استاندار زنجان همچنین تصریح کرد: شورای برنامه ریزی براساس وظایف 9 گانه خود ضمن گزارش عملکرد سال 98 ، مهمترین برنامه های سال آینده را احصاء و به اطلاع عموم برساند.
یکی از موارد مطرح شد در جلسه امروز، نبود فضای مناسب برای دبیرستان شبانه روزی عفت گرماب بود که استاندار در این زمینه گفت: به احترام دانش آموزان شخصا از محل بازدید و دستورات لازم برای افزایش فضای لازم به مدرسه را صادر خواهد کرد.

تعداد نمایش ها (77)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

انتخابگر پوسته

دی ان ان