X

اخبار

مشکلات بیش از ۴۵ نفر از مردم زنجان با حضور استاندار در سامد بررسی شد

استاندار زنجان در ادامه ملاقات‌ها و ارتباط‌های مردمی خود روز پنجشنبه با حضور ۳ ساعته در پای تلفن سامانه سامد با شنیدن مشکلات تماس گیرندگان راهکارها و دستوراتی برای رفع این مسایل ارایه کرد.

شنبه, 16 اسفند,1399
نویسنده: زهرا رستمی
نسخه چاپی
مشکلات بیش از ۴۵ نفر از مردم زنجان با حضور استاندار در سامد بررسی شد

فتح‌الله حقیقی در این سامانه که با حضور شماری از مدیران دستگاه‌های اجرایی استان برگزار شد، برای رفع مشکلات بیان شده از سوی مردم، از مدیران استان خواست به طور جدی پیگیر رفع مسایل آنها بوده و گزارش های لازم را در این خصوص به استانداری ارایه کنند.

وضعیت معیشت شماری از افراد و مددجویان نهادهای حمایتی نظیر بهزیستی و کمیته امداد، مشکلات مربوط پرداخت اجاره بهای مساجران، اشتغال شماری از افراد بیکار، کمک های موردی برای رفع مشکلات درمانی تعدادی از افراد، مشکل استخدامی شماری از افراد در شرکتهای صنعتی، مشکل مسیرهای ارتباطی و آب شرب شماری از روستاها، مسایل مربوط به بیمه کارگران، نبود دندانپزشک در روستای پری زنجان، رفع مشکلات واحدهای تولید، درخواست تسهیلات برای اجاره بها، بلاتکلیفی برخی از زمین ها در شهرستان ابهر، درخواست خانواده ها برای دریافت گوشی هوشمند جهت شرکت در آموزش های مجازی، مشکل آنتن دهی تلفن همراه و اینترنت در یکی از شهرکهای صنعتی استان در شهر دندی، درخواست امهال قسط تسهیلات واحد تولیدی از جمله مشکلات مطرح شده از سوی تماس گیرندگان با استاندار زنجان در سامانه سامد بود.
استاندار زنجان به تعدادی از افراد تماس گیرنده جهت یافتن شغل قول همکاری داد و از مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خواست نهایت همکاری را با این افراد جهت اشتغال به کار در واحدهای صنعتی و تولیدی استان انجام دهد.
حقیقی به شماری از افراد نیز که مشکلات معیشتی و درمانی داشتند قول همکاری و مساعدت لازم را داد.
استاندار زنجان در پاسخ به مشکلات مربوط به استخدام در شرکت ایران ترانسفو زنجان گفت: طی ۲ سال گذشته بیش از ۸۴۰ نفر از متقاضیان واجدشرایط استان از طریق شرکت در آزمون و مصاحبه در این شرکت مشغول به کار شده اند.

حقیقی افزود: تنها راه اشتغال به کار در کارخانه ایران ترانسفو، پذیرفته شدن در آزمون سراسری این شرکت است و طی سالهای اخیر افراد به کار گیری شده در آن نیروهای بومی استان بوده اند.

وی تمکین از قانون را اولویت اول استان در همه امور بیان و تاکید کرد: در به کار گیری افراد متقاضی کار نیز هیچگونه سفارش و دور زدن قانون نخواهیم داشت تا همه متقاضیان از شرایط یکسان و برابری برای اشتغال به کار برخوردار باشند.

استاندار زنجان در پایان با قدردانی از مدیران استان در رفع مشکلات مردم گفت: ارتباطات مردمی در شرایط کرونایی نیز تعطیل نشده است و مدیران وظایف خود را به درستی و با تمام ظرفیت انجام می دهند.

 سامانه الکترونیکی ارتباط مردم با دولت با شماره ۱۱۱ این امکان را برای شهروندان فراهم کرده است تا نظرات، پیشنهادات، انتقادات و شکایات خود را از مجموعه دستگاه های دولتی منعکس کنند و دستگاه های اجرایی بر اساس نظامنامه مدیریت ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری موظف هستند در کوتاه ترین زمان، پاسخگوی شهروندان باشند.

تعداد نمایش ها (89)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

انتخابگر پوسته

دی ان ان