X

اخبار

استاندار زنجان تاکید کرد:

مردم برای سفر در تعطیلات هفته برنامه ریزی نکنند

استاندار زنجان با تاکید بر افزایش مراقبت های لازم در مقابله با ویروس کرونا در استان به مردم توصیه کرد: به هیچ عنوان برای سفر در تعطیلات هفته برنامه ریزی نکنند و برای قطع زنجیره انتقال ویروس در خانه بمانند.

پنجشنبه, 14 فروردین,1399
نویسنده: فرناز باقری
نسخه چاپی
مردم برای سفر در تعطیلات هفته برنامه ریزی نکنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان فتح الله حقیقی در جلسه ستاد استانی مبارزه با کرونا ویروس گفت: طرح فاصله گذاری اجتماعی در استان زنجان با جدیت اجرا می شود.

استاندار زنجان با تاکید بر اینکه طرح فاصله گذاری اجتماعی به منظور قطع زنجیره انتقال حداقل تا بیستم فروردین ماه تمدید شده، افزود: اِعمال محدودیت در ورودی و خروجی شهرهای استان بطور دقیق اجرا می شود.

مقام عالی استان به آن دسته از هموطنانی که در سفر هستند توصیه کرد هر چه سریعتر به شهر خود بازگردند و افرادی هم که در خانه هستند به هیچ عنوان برای سفر برنامه ریزی نکنند، چرا که اجازه سفر جدید داده نخواهد شد.

فتح الله حقیقی به فعالیت ۲۴ ساعته اصناف تامین کننده مایحتاج ضروری مردم اشاره کرد و گفت: اصناف غیر خدماتی در صورتی که کسب و کار خود را تعطیل نکنند واحدشان پلمپ خواهد شد.

از روز جمعه و با اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی چند دستگاه خودرو در استان توقیف و چند واحد صنفی که از الزامات این طرح تخطی کردند پلمپ شده است.

مقام عالی دولت همچنین تاکید کرد: ستاد تنظیم بازار استان فعال است و کمبود اقلام اساسی در بازار نداریم، چون مایحتاج عمومی به اندازه کافی در انبارها ذخیره شده است.

تعداد نمایش ها (169)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

انتخابگر پوسته

دی ان ان