X

اخبار

استاندار زنجان:

مدیران، روابط عمومی ها را باور کنند

استاندار زنجان می گوید: موفقیت های استان متعلق به مردم است و باید به نحو احسن بیان شود.

چهارشنبه, 31 اردیبهشت,1399
نویسنده: Anonym
نسخه چاپی
مدیران، روابط عمومی ها را باور کنند
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ فتح الله حقیقی در همایش روز ارتباطات و روابط عمومی گفت: در استان زنجان در حوزه های مختلف اقدامات بسیار خوبی شده اما نتایج، آنطور که باید به اطلاع مردم نرسیده و محسوس نیست.
مقام عالی دولت در استان با قدردانی از تلاش مدیران روابط عمومی دستگاههای اجرایی به چند نمونه از اقدامات اساسی که دراستان صورت گرفته اشاره کرد و افزود: کاهش تعداد بیمه بیکاری بیگران و از سوی دیگر افزایش تعداد بیمه شدگان اجباری، ایجاد بیش از 12هزار شغل، کسب رتبه اول سرمایه گذاری خارجی در کشور با جذب ۱۶۰ میلیون دلار بخشی ازفعالیت های استان در سال گذشته بوده است.
استاندار زنجان همچنین کسب رتبه برتر استان در اجرای طرح کاداستر(رفع تداخل اراضی ملی)، افزایش ظرفیت اجرای طرح ملی مسکن از ۷هزار واحد به بیش از ۱۳ هزار واحد، حل مشکل دو شرکت بزرگ استان یعنی ایران ترانسفو و نخ تایر و علاوه برآن بازگشت به کار 10 واحد تولیدی بزرگ که سال ها بلاتکلیف مانده بودند و الان برای جوانان استان شغل دوباره ایجاد کرده اند را از دیگر موفقیت های استان در نزدیک به دوسال گذشته عنوان کرد که آثار و برکات آن در بین مردم به شایستگی لمس نشد.
رئیس ستاد مبارزه با کرونای استان زنجان در ادامه همایش روز ارتباطات و روابط عمومی که بصورت ارتباط تصویری و برای نخستین بار با حضور همه مدیران اجرایی استان برگزار می شد از اجرای طرح نمونه گیری پادتن برای بررسی میزان مقاومت کسانی که به کرونا ویروس مبتلا و درمان شده اند خبر داد و افزود: در زمینه بیماریابی سرپایی نیز بسیار موفق عمل کردیم بطوریکه نماینده سازمان جهانی بهداشت در زنجان به این موفقیت اذعان کرد و تجربیات در این زمینه در مجله مدیترانه شرقی در حال چاپ است.
فتح الله حقیقی مدیران ادارات، مسئولان روابط عمومی و ظرفیت رسانه ای را سه ضلع مهم برای نشان دادن عملکرد و موفقیت های استان دانست تاکید کرد: مدیران باید همکاران روابط عمومی را باور کنند و در جایگاه واقعیشان قرار دهند تا با این طریق بتوانیم استان زنجان را بطور شایسته در کشور معرفی نماییم.
استاندار زنجان با بیان اینکه مدیران در استان زنجان پا بکارند و شبانه روزی در تلاش برای اعتلای استان هستند افزود: موفقیت ها متعلق به همه لست و باید به نحو احسن بیان شود و از این پس باید بیشتر شاهد تعامل مدیران و مسئولان روابط عمومی و رسانه ها باشیم.
ارائه راهکار برای تعریف جایگاه روابط عمومی در چارت سازمانی و حضور مسئولان روابط عمومی در جلسات شورای معاونان هر اداره، از دستورات استاندار زنجان برای گسترش نقش آفرینی روابط عمومی ها در تصمیمات سازمانی بود.
وی تجهیز برخی روابط عمومی ادارات که نیاز به امکانات دارند را ضروری خواند و تصریح کرد: ارائه آموزش های تخصصی و کاربردی روابط عمومی و همچنان اختصاص نمره ویژه درشاخص ارزیابی مدیرانی که تعامل خوبی با روابط عمومی دارند بعنوان مصوبه این همایش باید مورد پیگیری قرار گیرد.
در این جلسه نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان هم با تبریک روز ارتباطات و روابط عمومی گفت: صداقت پایه کار روابط عمومی هاست و ما در استان زنجان از مسئولان روابط عمومی و اصحاب جراید و رسانه نجابت و درستی سراغ داریم.
حجت الاسلام والمسلمین خاتمی با تاکید بر اینکه همه کارگزاران نظام خادم مردم هستند افزود: روابط عمومی ها نقش مهمی در بالا بردن روحیه امید در جامعه دارند ودر این راه باید از دسته بندی های جناحی - سیاسی یا سیاه نمایی و مبالغه بیش از حد خدمات پرهیز کرد که این آفتی برای نظام است از اینرو درستی و رعایت انصاف خمیرمایه اقدامات روابط عمومی هاست.
در این جلسه دو نفر از مسئولان روابط عمومی و ادارات و یک نفر به نمایندگی از مدیران نقطه نظرات و پیشنهاداتی برای ارتقاء جایگاه روابط عمومی بیان کردند.
در پایان از 16 روابط عمومی برگزیده در سطح استان زنجان تجلیل شد.

تعداد نمایش ها (222)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

انتخابگر پوسته

دی ان ان