X

اخبار

قطار افتتاح های دهه فجر به مرکز استان رسید

با حضور استاندار زنجان در هشتمین روز از ایام الله دهه فجر33۴ طرح عمرانی بطور همزمان در زنجان افتتاح شد و برای افتتاح این تعداد طرح عمرانی 2هزارو332 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

شنبه, 19 بهمن,1398
نویسنده: رضا عطائی
نسخه چاپی
قطار افتتاح های دهه فجر به مرکز استان رسید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ فتح اله حقیقی امروز کلید 24 واحد مسکونی ساخت بنیاد مسکن در شهرک شهدا را به خانواده های آنان تحویل داد.
همچنین با حضور فتح الله حقیقی ساخت 700 واحد مسکونی طرح اقدام ملی در منطقه مسکونی گلشهر زنجان آغاز و هتل آپارتمان رونیکا در شهرک انصاریه مرکز استان افتتاح شد.
از دیگر برنامه های امروز استاندار در زنجان افتتاح 127 طرح اقتصادی با 21هزارو430 میلیارد ریال حجم سرمایه گذاری بود که با بهره برداری از این طرحها برای نزدیک به 4هزار نفر شغل ایجاد می شود.
بهره برداری از گارگاه تولیدی مس و صنایع دستی مسی در روستای ذاکر، افتتاح طرح تولید کنجاله زیتون سازگار با محیط زیست، افتتاح طرح فراوری و بسته بندی زیتون، افتتاح طرح تجهیز اراضی کشاورزی به سامانه های نوین آبیاری و افتتاح مرکز رشد واحدهای فناوری کشاورزی با حضور معاون وزیر کشاورزی و بهره برداری از واحد بافندگی شرکت نیک ریس از جمله این طرحها بود.
استاندار زنجان در افتتاح این طرح ها گفت: با ایجاد کمیته رصد اشتغال و ستاد تسهیل و رفع موانع تولید تلاش کرده ایم ضمن حفظ تعداد شاغلان در واحدهای تولیدی، با راه اندازی مجدد واحدهایی که به عللی تعطیل شده بودند به اشتغال رونق دهیم و طبق آمارها تعداد بیمه شدگان اجباری امسال در مقایسه با پارسال روند افزایش داشته است.
فتح الله حقیقی امروز همچنین با خانواده شهید داوود مرادخانی از شهدای مدافع حرم استان زنجان دیدار کرد.
فتح الله حقیقی در این دیدار ضمن گرامیداشت یادوخاطره شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی گفت: همه ما مدیون شهدای مدافع حرم هستیم که با توکل بر خداوند در برابر شقی ترین دشمنان ایستادند تا به حریم ولایت آسیبی وارد نشود.
مقام عالی دولت در استان همچنین با دو خانواده تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد هم دیدار کرد و از نزدیک در جریان مشکلات آنها قرار گرفت و دستورات لازم را برای تسریع در حل مشکلات ایشان صادر کرد.

تعداد نمایش ها (137)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

انتخابگر پوسته

دی ان ان