X

اخبار

استاندار زنجان:

غلبه بر کرونا نیازمند مشارکت همگانی است

استاندار زنجان می گوید: تلاش ما حفظ آرامش و تأمین سلامت مردم است و در این راه مردم نیز باید کمک‌ حال خدمتگزاران خود باشند.

یکشنبه, 24 فروردین,1399
نویسنده: رضا عطائی
نسخه چاپی
غلبه بر کرونا نیازمند مشارکت همگانی است
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ فتح الله حقیقی در جلسه ستاد مقابله با کرونا ویروس گفت: استان زنجان در زمینه غربالگری کرونا و همچنین اجرای پایلوت طرح نمونه گیری از بیماران سرپایی بسیار خوب عمل کرده و از اجرای این طرح‌ها نتایج مثبتی نیز حاصل شده است.
در استان زنجان مرحله دوم طرح غربالگری آغاز شده و در نمونه گیری کرونا از بیماران سرپایی مشخص شد برخی از افراد ناقل بیماری بودند ولی خود اطلاع نداشتند که با اجرای این طرح قرنطینه شده اند.
نماینده عالی دولت در استان با قدردانی از صاحبان برخی صنوف که در زمره کم‌خطرها قرار دارند و می‌توانستند امروز مغازه هایشان را باز کنند ولی بخاطر سلامتی خود و مردم این کار را نکردند تأکید کرد: ما میدانیم که برخی از اصناف از قبل کرونا خسارت دیده اند ولی این را هم بدانیم برای شکست این ویروس نیازمند مشارکت همگانی هستیم و صاحبان اصناف ما نیز باید با خادمان سلامت و زحمتکشان مقابله با کرونا همکاری نمایند.
در جلسه ستاد مقابله با کرونا ویروس استان که بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، استاندار زنجان همچنین از فرمانداران خواست اِعمال محدودیت‌های تردد را همچنان با قوت و جدیت ادامه دهند.
فتح الله حقیقی با اشاره به بازگشایی برخی واحدهای تولید که کم خطر هستند از کمیته نظارت و بهداشت ستاد مقابله با کرونا ویروس خواست به دقت نحوه فعالیت این واحدها را رصد کنند تا مراقبت‌های بهداشتی لازم در این واحدها صورت گیرد.

تعداد نمایش ها (159)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

انتخابگر پوسته

دی ان ان