X

اخبار

زنجان در مسیر رونق تولید و اشتغال

استاندار زنجان می گوید: هفت واحد بزرگ صنعتی در استان آماده بهره برداری است.

پنجشنبه, 24 بهمن,1398
نویسنده: رضا عطائی
نسخه چاپی
زنجان در مسیر رونق تولید و اشتغال
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ فتح الله حقیقی به همراه نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان در بازدید از برخی واحدهای تولیدی آماده افتتاح استان گفت: از مجموع هفت واحد تولیدی و صنعتی که تا پایان سال آماده بهره برداری می شود دو واحد آن بصورت آزمایشی فعالیت خود را آغاز کرده است.
حجم سرمایه‌گذاری این واحدها ۳ هزار و ۳۲۰ میلیارد تومان است که با آغاز فعالیت آنها برای ۳ هزار و۳۵۰ نفر شغل ایجاد می شود.
استاندار زنجان می گوید: یکی از اقدامات بسیار موثر در استان احیای واحدهای تولیدی است که مدت زیادی راکد بوده و یا حتی تعطیل شده بودند که برای برگشت این واحدها به چرخه تولید همه مدیران استان و بانکها و البته سرمایه گذاران و صاحبان صنایع نقش مهمی داشتند.
نماینده عالی دولت در استان افزود: 11 واحد تولیدی که تعطیل بودند الان آماده برگشت به چرخه تولید هستند که مجموع سرمایه‌گذاری برای واحدهای تعطیل بدون احتساب قیمت مکان، سوله و امکانات، یک هزار و پنج میلیارد تومان بوده که با برگشت این واحدها به چرخه تولید، یک هزار و ۲۵۱ شغل ایجاد می‌شود.
مقام عالی اجرایی استان، افزایش اشتغال در استان را یکی از برنامه های توسعه ای بر شمرد و ادامه داد: با راه اندازی این واحدها در مجموع برای 4هزارو500 نفر شغل ایجاد خواهد شد و اولویت اشتغال هم با جوانان و متخصصان بومی است.
فتح الله حقیقی پیشرفتهای یکسال گذشته استان را مرهون رهنمودهای نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان، همت و پابکاری مدیران و همراهی مردم دانست و افزود: باید تلاش کنیم خدمت ما در شان مردم استان زنجان باشد و امیدواریم سال آینده با همتی مضاعف برنامه ها و اهداف استان را پیش ببریم.

تعداد نمایش ها (85)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

انتخابگر پوسته

دی ان ان