X

اخبار

استاندار زنجان:

زمین‌های واگذار شده به طرح‌های سرمایه‌گذاری نباید معطل بماند

استاندار زنجان گفت: کسانی که برای طرح‌های سرمایه گذاری خود زمین‌هایی را در اختیار می‌گیرند، لازم است بر اساس تعهداتشان پروژه ها را پیش ببرند و زمین ها را بدون اجرای طرح، تصاحب نکنند.

شنبه, 17 آبان,1399
نویسنده: زهرا رستمی
نسخه چاپی
زمین‌های واگذار شده به طرح‌های سرمایه‌گذاری نباید معطل بماند

فتح الله حقیقی روز پنجشنبه در جلسه کمیسیون ماده ۲۱ طرح های غیر کشاورزی استان اظهار داشت: ما وظیفه داریم چه با سرمایه گذاران خرد و چه با سرمایه گذاران عمده همکاری و همراهی لازم را برای اجرای طرح ها داشته باشیم.  

وی خاطرنشان کرد: عدم پی گیری در خصوص کسانی که با وجود در اختیار گرفتن زمین، بر اساس تعهدات معین شده عمل نکرده و طرح ها را به موقع اجرا نمی کنند، اسمش همکاری نیست.  

استاندار زنجان گفت: البته اگر محرز شود که سرمایه گذاری زمینی را در اختیار گرفته ولی نتوانسته به دلیل مشکلات در موعد مقرر تعهداتش را در خصوص اجرای طرح عملی کند، باید دستش را بگیریم و کمکش کنیم.  

حقیقی با بیان اینکه شرایط بسیار مطلوبی برای سرمایه‌گذاری دارد در استان وجود دارد، گفت: در این راستا هر آنچه از دست تمام مدیران استان برآید، برای جذب سرمایه گذاران جهت ایجاد رونق در تولید و اشتغال انجام می‌دهند.

به گزارش ایرنا، نخستین نقشه راه سرمایه‌گذاری کشور برای ایجاد تحول اساسی در محیط کسب و کار، شهریور سال ۹۶ در زنجان به بهره‌برداری رسید.

گفتتنی است هم اکنون در شبکه پنجره واحد سرمایه گذاری استان، ۳۰ واحد استانی و ۷۴ واحد شهرستانی حضور دارند.

با اجرای پنجره واحد، ۳۳ مورد استعلام های مورد نیاز در حوزه سرمایه گذاری در استان زنجان  از این طریق انجام می شود.

تعداد نمایش ها (143)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

انتخابگر پوسته

دی ان ان