X

اخبار

دیدار مردمی معاون اقتصادی استاندار زنجان برگزار شد

دیدار مردمی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار زنجان روز چهارشنبه با مراجعه‌کنندگانی که وقت قبلی گرفته بودند برگزار شد.

فرامرز نیک‌سرشت در این دیدار با بیش از ۲۰ نفر از شهروندان به صورت چهره به چهره ملاقات کرد و قول مساعد برای پیگیری مسائل و مشکلات آن‌ها از طریق استانداری و دستگاه‌های اجرایی مربوطه را داد.

چهارشنبه, 11 دی,1398
نویسنده: رضا عطائی
نسخه چاپی
کلمات کلیدی:
دیدار مردمی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار زنجان روز چهارشنبه با مراجعه‌کنندگانی که وقت قبلی گرفته بودند برگزار شد.
بخش زیادی از درخواست‌ها مربوط به اشتغال، فعالیت‌های فرهنگی و هنری، کارآفرینی، تسهیلات و یارانه و کمک معیشتی بود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار زنجان در جریان این دیدارها گفت: بانک‌ها در صورت داشتن منابع و فراهم بودن شرایط متقاضیان، آماده ارائه تسهیلات برای رونق تولید و اشتغال بوده و در برخی موارد نیز حسب شرایط متقاضی، تسهیلات کم‌بهره پرداخت می‌کنند.
وی افزود: شبکه بانکی استان، حمایت لازم را از کارآفرینان دارد.
نیک‌سرشت اظهار داشت: پرداخت یارانه و هزینه کمک معیشتی نیز شرایط خاص خود را دارد که توسط متولیان بررسی شده و در صورت احراز شرایط متقاضی نسبت به پرداخت آن اقدام می‌شود و این موضوع به صورت ملی است.
معاون استاندار زنجان خاطرنشان کرد: در صورت عدم پرداخت یارانه و کمک معیشت نیز دلایل آن از سوی دولت به متقاضیان اعلام می‌شود.
وی با اشاره به ارائه خدمات الکترونیکی از سوی دولت به مردم، گفت: باید حرکت رو به جلو داشته باشیم و از سیستم دولت الکترونیک برای انجام امور بهره‌مند شویم.
نیک‌سرشت افزود: استفاده از سامانه‌های الکترونیکی برای ثبت درخواست‌ها، مشکلات و بهره‌مندی از امکانات عمومی برای سهولت، دقت و سرعت در کارها است.

تعداد نمایش ها (122)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

انتخابگر پوسته

دی ان ان