X

اخبار

استاندار زنجان:

دستگاه قضایی زنجان برای حل مشکلات واحدهای تولیدی فعالیت خوبی دارد

استاندار زنجان گفت: ورود و پیگیری دستگاه قضایی استان زنجان در خصوص حل مشکلات شرکت های تولیدی در زنجان که هم مشکل مدیریتی و هم مشکل نقدینگی دارند خوب بوده است.

پنجشنبه, 16 بهمن,1399
نویسنده: زهرا رستمی
نسخه چاپی
دستگاه قضایی زنجان برای حل مشکلات واحدهای تولیدی فعالیت خوبی دارد

فتح الله حقیقی ظهر چهارشنبه در مراسم آزادی زندانیان در محل دادگستری زنجان، گفت: کمک صادقانه و مؤثر دستگاه قضائی به مدیریت استان برای حل مشکلات در حوزه‌های مختلف بسیار ارزشمند است.

وی اقدامات دادگستری استان زنجان در آزادی زندانیان جرایم غیر عمد در استان را مطلوب اعلام کرد و گفت: باید اقدامات خیر خوانه در استان تقویت شود.

استاندار زنجان به ورود و پیگیری دستگاه قضائی استان در خصوص حل مشکلات شرکت تولید کننده ترانسفو در زنجان که هم مشکل مدیریتی و هم مشکل نقدینگی داشت اشاره کرد و ابراز داشت: اگر ورود به موقع و قاطع دستگاه قضائی نبود امروز وضعیت این شرکت معلوم نبود.

حقیقی تاکید کرد: دستگاه قضائی در استان زنجان در سالجاری باعث فعال شدن واحدهای تولیدی و صنعتی زیادی شده است.

وی افزود: مشکل شرکت تولید تخ تایر هم با کمک و ورود دستگاه قضائی استان رفع شد و این شرکت امسال در حال حاضر فعالیت بسیار خوبی دارد.

استاندار زنجان برلزوم توسعه فرهنگ صلح و سازش در جامعه تاکید کرد و افزود: کمیته امداد، ستاد دیه استان، ستاد اجرایی فرمان امام و سپاه استان درآزادی زندانیان جرایم غیر عمد همکاری بسیار خوبی دارند.

حقیقی برلزوم کاهش آسیب‌های اجتماعی تاکید کرد و گفت: باید این مهم در جامعه بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

تعداد نمایش ها (132)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

انتخابگر پوسته

دی ان ان