X

اخبار

استاندار زنجان:

حوزه جوانان نیازمند اقدامات ابتکاری و عملیاتی است

استاندار زنجان گفت: بزرگترین کار ما در ارتباط با جوانان این است که برنامه‌ها و اقدامات در این بخش، ابتکاری و عملیاتی باشد.

پنجشنبه, 13 آذر,1399
نویسنده: زهرا رستمی
نسخه چاپی
حوزه جوانان نیازمند اقدامات ابتکاری و عملیاتی است

فتح الله حقیقی روز چهارشنبه در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان افزود: انتظار این است که دستگاه های اجرایی استان در خصوص برنامه های مرتبط با حوزه جوانان، به جای گزارش‌های وظیفه محور، طرح های پروژه محور را در دستور کار قرار دهند.

وی خاطرنشان کرد: اگر جوانان را فرصت و ثروت تلقی می کنیم، باید بگوییم که برای آنان چه کرده ایم.

استاندار زنجان به ضرورت به کارگیری جوانان در مدیریت ها اشاره کرد و اظهار داشت: طی اقدامی که در استان انجام شده، از هر دستگاه اجرایی جوانانی تا ۳۸ سال در ۲ مرحله تحت آموزش قرار گرفتند تا از آنان در پست های مدیریتی استفاده شود، برخی از دستگاه ها این انتصابات را انجام داده اند و لازم است تا پایان آذر جاری، مرحله دوم انتصابات مدیران جوان در دستگاه‌های باقیمانده نیز محقق شود.  

وی خاطرنشان کرد: تلاش برای آینده نظام جمهوری اسلامی در گرو این است که مدیران جوان را برای آینده کشور تربیت کنیم.

حقیقی با بیان اینکه مدیران نباید از دادن مدیریت به جوانان ترس داشته باشند، گفت: رسانه ها در خصوص محقق شدن وعده به کارگیری جوانان در پست‌های مدیریتی در استان، پیگیر باشند.

استاندار زنجان در بخش دیگری از سخنان خود به همراهی و همیاری مردم این استان در اجرای محدودیت ها کرونایی اشاره کرد و گفت: این همراهی باعث شد تا در وضعیت سه شهر استان که شرایط قرمز قرار داشتند، تغییر ایجاد شود.

تعداد نمایش ها (168)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

انتخابگر پوسته

دی ان ان