X

اخبار

استاندار زنجان:

حفظ اشتغال و پایداری واحدهای تولیدی، وظیفه مدیران است

استاندار زنجان می گوید: برای بررسی طرح توسعه شرکت راشا کاسپین، کمیته‌ای ظرف ۲ هفته آینده با حضور دستگاه‌های مربوطه تشکیل می شود.

پنجشنبه, 01 خرداد,1399
نویسنده: Anonym
نسخه چاپی
حفظ اشتغال و پایداری واحدهای تولیدی، وظیفه مدیران است
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ فتح‌الله حقیقی شب گذشته در جلسه بررسی اجرای طرح توسعه شرکت راشا کاسپین زنجان که با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران برگزار شد، گفت:هدف، حفظ مشاغل موجود و ایجاد شغل جدید است اما باید تعهدات طرفین مشخص بوده و نسبت به انجام آن‌ها متعهد شوند و به همین دلیل باید خواسته‌ها و پیشنهادات مسوولان شرکت و مدیران دستگاه‌های مربوطه، صورتجلسه شود.
استاندارزنجان اضافه کرد: برای بررسی تمام جوانب و عوارض اجتماعی و اقتصادی طرح توسعه شرکت راشا کاسپین، کمیته‌ای ظرف ۲ هفته آینده با حضور دستگاه‌های مربوطه تشکیل شده و تمام تعهدات طرفین با زمانبندی انجام تعهدات به صورت مکتوب صورتجلسه شود.
نماینده عالی دولت در استان با بیان اینکه باید برای جلوگیری از ورود پساب شرکت راشا کاسپین به زنجانرود و افزایش قیمت حمل پسماندهای آن با هماهنگی شهرداری و معاونت عمرانی استانداری تلاش شود، اظهار داشت: عوارض آلایندگی این واحد نیز باید مورد توجه قرار گیرد هرچند تاکنون حداکثر مساعدت‌ها در این زمینه به عمل آمده است.
استاندار زنجان تصریح کرد: حفظ اشتغال و پایداری واحدهای تولیدی، وظیفه مدیران است اما این اقدامات با گذر از سختی‌ها انجام شده و از تمام مدیران دولتی و غیردولتی و دستگاه‌های امنیتی و نظارتی کمک گرفته‌ایم و در سال گذشته بهره‌برداری از هفت واحد تولیدی و بازگشت ۱۱ واحد راکد به چرخه تولید که بین چهار تا ۱۱ سال بود که تعطیل شده بودند، بخشی از این همکاری ها بوده است.
حقیقی خاطرنشان کرد: پیگیری و رفع مشکلات برخی واحدهای تولیدی بزرگ مانند نخ تایر و ایران ترانسفو به‌رغم داشتن تبعات سیاسی، اقتصادی و اجتماعی نیز از دیگر نتایج تصمیمات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان است که در سایه تلاش تمام مدیران و مسوولان مربوطه به دست آمد.
استاندار زنجان از اقدامات خوب سال قبل در مدیریت استان و همکاری دستگاه قضار را احراز مالکیت پسماند روی به سود دولت و به نفع مردم استان زنجان دانست و افزود: در این راستا ۱۵۰ میلیارد تومان اعتبار در قانون بودجه سال جاری پیش‌بینی شده که برای مردم استان زنجان هزینه خواهد شد.

تعداد نمایش ها (176)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

انتخابگر پوسته

دی ان ان