X

اخبار

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان:

جامعه توسعه خواه نمی تواند در بی‌خبری زندگی کند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان گفت: جامعه پویا و فعال و توسعه خواه نمی تواند در بستر بی‌خبری زندگی کند از این رو حوزه اطلاع رسانی از اهمیت زیادی برخوردار است.

چهارشنبه, 27 اسفند,1399
نویسنده: زهرا رستمی
نسخه چاپی
جامعه توسعه خواه نمی تواند در بی‌خبری زندگی کند

خدابخش مرادی نافچی در آیین تکریم و معارفه مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان به اهمیت و نقش حیاتی حوزه فرهنگ و هنر در قوام جامعه و ماموریت حساس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این خصوص اشاره کرد و افزود: احیای فرهنگ با مختصات درون آن اعم از فرهنگ دینی، ملی، محلی، بومی، صنعتی و سنتی از ماموریت های جدی و گسترده است.

وی با بیان اینکه هنر نیز تعالی بخش انسان های هر جامعه است، اظهار داشت: انسان چون زیبایی گزین  و کمال جو است، هنر در این زمینه هویت پیدا می کند و اهمیت می یابد. 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان به موضوع آگاهی بخشی و اطلاع رسانی و اهمیت آن اشاره کرد و گفت: جامعه پویا و فعال و توسعه خواه نمی تواند در بستر بی خبری زندگی کند از این رو حوزه اطلاع رسانی بسیار گسترده و مسوولیت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این بخش نیز بسیار بزرگ است.

مرادی نافچی اظهار داشت: مسوولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این سه حوزه تلاش و تدبیر و اقدامات مناسبی دارند.

به گزارش ایرنا در این مراسم از فاطمه کرباسی مدیرکل سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان تقدیر و محمد ربیع احمدخانی به عنوان مدیرکل جدید این اداره کل، معرفی شد.

تعداد نمایش ها (65)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

انتخابگر پوسته

دی ان ان