X

اخبار

استاندار زنجان تاکید کرد؛

برنامه های جهش تولید در زنجان ادامه دارد

استاندار زنجان با اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته در قالب برگزاری جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در استان گفت: این برنامه ها با قرارگیری در سال جهش تولید با قوت بیشتر ادامه خواهد داشت.

شنبه, 16 فروردین,1399
نویسنده: فرناز باقری
نسخه چاپی
برنامه های جهش تولید در زنجان ادامه دارد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ فتح الله حقیقی گفت: با همراهی مجموعه استان همچون دستگاهای عضو کارگروه تسهیل و شبکه بانکی توانستیم ۲۷ واحد تولیدی را دوباره احیا کنیم که در مجموع برای ۵۲۰ نفر شغل ایجاد شد.

استاندار زنجان می گوید: برای جهش تولید که مد نظر رهبر معظم انقلاب است در استان زنجان از همان روزهای ابتدای سال جدید کمیته پژوهش و اجرایی با مسئولیت سازمان برنامه و بودجه استان تشکیل شده است و از نظرات نخبگان و دانشگاهیان قطعا برای تحقق عنوان سال بهره خواهیم برد.

مقام عالی استان با بیان اینکه در استان زنجان ظرفیت برای جهش تولید فراهم است تاکید کرد: ما با مدیریت صحیح باید بسترهای لازم در حوزه های مختلف را فراهم کنیم تا مهندسان و جوانان ما بتوانند در زمینه بهبود شرایط کسب و کار و تولید، ایده های خود را عملی کنند.

وی سال گذشته را به لحاظ آماری و در واقعیت یکی از بهترین سالهای تولید و عملکرد اقتصادی استان دانست و افزود: در سال گذشته ۸۰ جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید تشکیل شد که ماحصل آن ۹۶۰ مصوبه بود که ۸۵ درصد این مصوبات اجرایی شد و در سال جدید نیز با قوت این روند ادامه خواهد داشت.

تعداد نمایش ها (156)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

انتخابگر پوسته

دی ان ان