X

اخبار

ایجرود در مسیر توسعه؛

با حضور استاندار زنجان ۱۸۰ طرح بطور همزمان در شهرستان ایجرود افتتاح و کلنگ زنی شد

استاندار زنجان در سومین روز از دهه مبارک فجر با اجرای همزمان ۱۸۰ طرح در شهرستان ایجرود گفت: اولویت در توسعه توجه به مناطق کمتر توسعه یافته است.

دوشنبه, 14 بهمن,1398
نویسنده: رضا عطائی
نسخه چاپی
با حضور استاندار زنجان ۱۸۰ طرح بطور همزمان در شهرستان ایجرود افتتاح و کلنگ زنی شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ صبح امروز با حضور استاندار زنجان بصورت همزمان ۱۸۰ طرح مختلف با حجم سرمایه گذاری ۸۰۰ میلیارد ریال در شهرستان ایجرود افتتاح و یا عملیات اجرایی آن آغاز شد
همچنین با بهره برداری از این طرح ها برای ۲۴۰ نفر فرصت شغلی ایجاد شده است .
بهره برداری ۱۱ کیلومتر از طرح ۴ بانده کردن جاده زنجان – زرین آباد – بیجار ، افتتاح چندین طرح آبزی پروری ، چندین طرح اشتغالزایی و کلنگ زنی چند طرح ورزشی از جمله مهمترین این طرح هاست.
امروز همچنین عملیات گاز رسانی به ۵ روستای شهرستان به بهره برداری رسید . با این اقدام ۶۹۰ روستای استان معادل ۸۸ درصد آن و ۹۸ درصد جمعیت روستایی شهرستان ایجرود از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند.
استاندار زنجان در این سفر همچنین با خانواده شهید عین الله جوادی و برخی خانواده های تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد شهرستان در روستای هلیل آباد دیدار کرد.
حقیقی در پایان در برنامه جشن گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی روستای هلیل آباد ایجرود شرکت کرد.
وی در این دیدار به توسعه روستاها در دولت یازدهم و دوازدهم اشاره کرد و گفت: سال گذشته و امسال اعتبارات بسیار خوبی برای ایجاد شغل پایدار در روستاهای استان زنجان تزریق شده است.
مقام عالی استان همچنین از آماده شدن نقشه راه عملیاتی توسعه ایجرود خبر داد و گفت: برای اجرای این مهم ، در تخصیص اعتبارها نگاه ویژه ای به شهرستان ایجرود شده و باید نتایج حاصل از اجرای این طرح ظرف ۲ سال آینده قابل مشاهده باشد.
حقیقی تصریح کرد: قرار گرفتن شهرستان ایجرود در فهرست ۳۱ شهرستان کم برخوردار کشور، مسئولان و مدیران استان زنجان را بر آن داشت تا با اتخاذ تدابیر و تعریف نقشه عملیاتی، به روند توسعه این شهرستان شتاب دهند.

تعداد نمایش ها (102)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

انتخابگر پوسته

دی ان ان