X

اخبار

استاندار زنجان:

با اتحاد و انسجام از پیچ های خطرناک گذر کردیم

استاندار زنجان ایجاد انسجام بین امت از برکات انقلاب و تلاشهای امام راحل در این راه است و با همین انسجام توانسته ایم از پیچ‌های خطرناک تاریخی عبور کنیم و گزندی به انقلاب عزیز ما وارد نشود.

شنبه, 12 بهمن,1398
نویسنده: رضا عطائی
نسخه چاپی
کلمات کلیدی:
با اتحاد و انسجام از پیچ های خطرناک گذر کردیم
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ فتح اله حقیقی در مراسم دیدار مدیران استان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان که بمناسبت آغاز دهه فجر انجام شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای نظام اسلامی و معمار کبیر انقلاب گفت: همه تلاش امام خمینی (ره) بعنوان معمار کبیر انقلاب اسلامی ایجاد وحدت و انسجام در بین امت بود.
فتح الله حقیقی انقلاب را ثمره رهبری امام راحل و خواست مردم برای تغییر رژیم طاغوت دانست و افزود: بعد از امام خمینی رضوان الله تعالی علیه، سکان هدایت انقلاب اسلامی بدست رهبری مدیر، شجاع و آگاه به زمانه سپرده شد که امروز با این هدایتها نظام اسلامی ما در اوج اقتدار قرار دارد.
مقام عالی دولت در استان بیان دستاوردهای انقلاب به نسل جوان و اینکه چرا دشمنان هر روز به نهادهای قانونی و انقلابی ما می تازند و چرا توانمندی نیروهای مسلح ما خواب را از چشم دشمنان ربوده است، ضرورتی انکار ناپذیر دانست و گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی چشم و چراغ نیروهای مسلح ماست و سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که توسط رژیم آمریکا به شهادت رسید با جوانان پا در رکاب ولایت در مقابل عناصر داعش که دست پروده استکبار بود ایستاد و منطقه را از لوث وجود این جنایتکاران پاک کرد.
فتح الله حقیقی با قدردانی از تلاش مدیران در یکسال گذشته برای اجرای برنامه های استان، چابکسازی در مدیریت، حضور در بین مردم شهرها و روستاها، تقویت اهرم‌های کمک کننده بودجه، تعیین تکلیف برخی مسائل برزمین مانده مانند پسماند روی و طرح سبزه میدان و ارتقاء جایگاه استان در کشور را برخی از اقدامات یکسال گذشته مدیریت عالی استان بر شمرد و گفت: دهه فجر امسال طرح‌های زیادی در استان به بهره برداری می رسد که در مجالی مفصل برکات این طرحها به سمع مردم خواهد رسید.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان نیز در این دیدار گفت: ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام شهدا، شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی، لزوم امروز جامعه وحدت و انسجام و پشتیبانی از ولایت فقیه بعنوان تنها راه برون رفت از مشکلات است.
آیت اله علی خاتمی با بیان اینکه دشمنان نظام و انقلاب همه مردم را هدف گرفته اند افزود: همه ما در یک کشتی هستیم و برای به سلامت گذشتن از تلاطم ها و کینه های دشمنان باید با هم متحد و گوش به فرمان مقام عظمای ولایت باشیم.
او با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب که رهبر معظم انقلاب سال گذشته آنرا برای پیشبر اهداف نظام اسلامی ابلاغ کردند از همه مدیران و دست اندرکاران اداره استان خواست با بهره گیری از نظرات کارشناسان، دانشگاهیان و نخبگان استان 10 راهکار عملی برای پیشرفت استان زنجان ارائه کنند که نقشه راهی برای توسعه استان باشد.

تعداد نمایش ها (131)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

دی ان ان