X

اخبار

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار زنجان:

بازرسی بازار شب عید تشدید می‌شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار زنجان با تاکید بر بازرسی‌های مستمر بازار تا شب عید، گفت: واحد بازرسی استانداری نیز در کنار سایر دستگاه‌های متولی امر با جدیت به موضوع بازرسی از بازار شب عید و گرانفروشی‌ها ورود پیدا کرده است.

چهارشنبه, 29 بهمن,1399
نویسنده: زهرا رستمی
نسخه چاپی
بازرسی بازار شب عید تشدید می‌شود

محمدرضا آبی‌پور  شامگاه سه شنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار استان افزود: اظهارات برخی از رسانه‌ها مبنی بر اینکه زنجان بالاترین نرخ تورم کشور را دارد چندان صحیح نیست، البته دی امسال ۳.۳ درصد نرخ تورم استان بالاتر از میانگین کشور بوده است.

وی با اشاره به اینکه خریداری میوه شب عید زنجانی ها در حال انجام است اضافه کرد: بر این اساس برای تعادل قیمت تخم‌مرغ، از دیگر استان‌ها این قلم جنس وارد شده و خوشبختانه کمبود بوجود آمده به طور کل رفع شده است.

آبی پور اظهار داشت: جهاد کشاورزی استان باید آنالیز صحیحی در زمینه گوشت قرمز داشته باشد و اتاق اصناف هم به اتحادیه‌ها تاکید کند که تمام صنف‌ها موظف هستند بر روی کالاهای خود قیمت محصولات را نصب کنند و طبق ساز و کارهای اندیشیده شده در بازرسی‌های شب عید هیچ تعارفی با واحدهای متخلف نداریم.

وی افزود: اگر امسال بازار و فروشگاه‌های منتخب بتوانند در زمینه متعادل نگهداشتن قیمت‌ها خوب عمل کنند بنابراین نیازی به برگزاری نمایشگاه‌های بهاره در سال‌های آینده نخواهد بود

آبی پور خاطرنشان کرد: خوشبختانه دستگاه‌های مربوطه در راستای کنترل قیمت‌های بازار همکاری خوبی دارند و امیدواریم امسال هم اجازه تخلف به واحدهای صنفی و دلالان داده نشود.

تعداد نمایش ها (154)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

انتخابگر پوسته

دی ان ان