X

اخبار

با حضور استاندار زنجان صورت گرفت؛

افتتاح همزمان طرحهای دهه فجر در شهرستان طارم

صبح امروز با حضور استاندار زنجان 133 طرح عمرانی و اقتصادی در شهرستان طارم با حضور استاندار زنجان به بهره برداری رسید.

یکشنبه, 13 بهمن,1398
نویسنده: رضا عطائی
نسخه چاپی
کلمات کلیدی:
افتتاح همزمان طرحهای دهه فجر در شهرستان طارم
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ در دومین روز از دهه مبارک فجر 80 طرح عمرانی در شهرستان طارم به حجم سرمایه گذاری 220 میلیارد ریال با حضور استاندار زنجان افتتاح شد.
فتح الله حقیقی همچنین 53 طرح اقتصادی را با 219 میلیارد ریال اعتبار افتتاح کرد که با بهره برداری از این طرحهای اقتصادی برای 181 نفر شغل ایجاد شده است.
استاندار زنجان سپس در ادامه برنامه های خود در شهرستان طارم به دیدار خانواده شهیدان ضیاء الدین حسنلو، رمضان حسنلو و عمران میرزایی رفت.
فتح الله حقیقی در این دیدار ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر و یاد و خاطره شهدا گفت: شهیدان حقیقت همیشه جاوید تاریخ هستند و امروز بهبرکت خون همین شهداست که ایران اسلامی در اوج اقتدار و عزت است.
مقام عالی دولت در استان همچنین با دو خانواده تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد دیدار و دستورات لازم برای حل مشکلات خانوارهای تحت پوشش این دو نهاد را صادر کرد.
آخرین برنامه استاندار زنجان در شهرستان طارم دیدار با مردم و حضور در جشن گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شیت بود.
استاندار زنجان در این مراسم گفت: حضور در بین مردم شهرها و روستاها یکی از اقدامات یکسال گدشته بوده و در این مدت به همه شهرستانها و 145 روستا سفر کرده و از نزدیک پیگیر مسائل و مصوبات بوده ایم.
در این دیدار مشکلات روستای شیت از جمله گازرسانی، آبرسانی و آب کشاورزی و همچنین راه های ارتباطی مطرح شد که استاندار زنجان مدیران مربوطه را مسئول پیگیری و ارائه راهکار عملی برای حل این مشکلات کرد.
مقام عالی استان همچنین دستور داد به مشکلات مدرسه این روستا نیز رسیدگی شود و در اسرع وقت برای حل مشکلات آن اقدام کنند

تعداد نمایش ها (201)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

دی ان ان