X

اخبار

افتتاح اماکن ورزشی استان زنجان با حضور وزیر ورزش و جوانان همزمان با هفته تربیت بدنی و ورزش

همزمان با هفته تربیت بدنی و ورزش اماکن ورزشی استان زنجان با حضور وزیر ورزش و جوانان و استاندار زنجان افتتاح می شود.

پنجشنبه, 01 آبان,1399
نویسنده: فرناز باقری
نسخه چاپی
افتتاح اماکن ورزشی استان زنجان با حضور وزیر ورزش و جوانان همزمان با هفته تربیت بدنی و ورزش

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ همزمان با ششمین روز از هفته تربیت بدنی و ورزش اماکن ورزشی استان با حضور دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان امروز پنجشنبه افتتاح می شود.

اولین طرحی که با حضور دکتر سلطانی فر به بره برداری رسید استخر سرپوشیده شهید قاسم سلیمانی و دو سالن ورزشی هیدج  و صائین قلعه هر یک با اعتباری بالغ بر 105و97 میلیارد ریال و2693 متر مربع مساحت از محل اعتبارات ملی بود.

وزیر ورزش و جوانان در آئین افتتاح استخر سرپوشیده شهید سردار قاسم سلیمانی شهرستان هیدج با حضور در جمع خبرنگاران گفت: امروز در استان زنجان حدود 15 پروژه ورزشی از جمله ٢ استخر بزرگ ورزشی در شهرستان‌های هیدج و صائین قلعه و دیگر اماکن ورزشی و یک خانه جوان با اعتباری بالغ بر 500 میلیارد ریال به بهره برداری می‌رسد.
دکتر سلطانی فر افزود: تا پایان دولت بنا داریم بسیاری از پروژه‌هایی که پیشرفت فیزیکی بالای 50 درصد دارند را به مرحله بهره‌برداری برسانیم.
وی تصریح کرد: نزدیک به 600 پروژه را در دستور کار قرار داده‌ایم که با تامین منابع، تا پایان دولت دوازدهم آماده شده و در اختیار مردم قرار می‌گیرد. 
وزیر ورزش و جوانان در پاسخ به سوالی در مورد خصوصی‌سازی باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس اعلام کرد: از روزی که مجوز واگذاری سرخابی‌ها را از هیئت عالی واگذاری شرکت‌های دولتی گرفتیم، براساس یک برنامه زمانبندی شده حرکت می‌کنیم.
وی ابراز امیدواری کرد که تا پایان پاییز واگذاری سرخابی‌ها انجام شده و در فرا بورس به مردم، هواداران و علاقمندان عرضه شود.

گفتنی است؛ علاوه بر این طرحها سالن خیرساز چند منظوره شهر سلطانیه، سکوی تماشاگران فوتبال شهر سلطانیه، ساختمان اداری ورزش و جوانان شهر سلطانیه، زمین چمن مصنوعی روستای شویر شهرستان خرمدره، هشت باب خانه ورزش روستایی توابع استان زنجان، خانه جوانان استان زنجان و مجموعه سوارکاری کالسکه طلایی شهر زنجان با حضور وزیر و.رزش و جوانان افتتاح می شود.

تعداد نمایش ها (135)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

انتخابگر پوسته

دی ان ان