X

اخبار

استاندار زنجان:

اعلام نتیجه شفاف استعلام‌ها مانع نامه نگاری‌های متعدد می‌شود

استاندار زنجان گفت: نتیجه استعلام از طرح‌ها و پروژه‌ها از سوی ادارات شفاف و مشخص اعلام شود تا نامفهوم نبوده و مانع نامه نگاری‌های متعدد شود.

پنجشنبه, 13 آذر,1399
نویسنده: زهرا رستمی
نسخه چاپی
اعلام نتیجه شفاف استعلام‌ها مانع نامه نگاری‌های متعدد می‌شود

فتح‌الله حقیقی شامگاه چهارشنبه در نهمین جلسه کارگروه امور زیربنایی، توسعه روستایی، عشایری، شهری و آمایش سرزمین محیط زیست، از امور طرح رونق خواست مسائلی که در این جلسه برای بررسی آورده می‌شود، اما و اگری نداشته باشد چرا که برای مجریان طرح و پروژه‌ها حق کذایی ایجاد می‌شود.
استاندار زنجان تصریح کرد: هر آنچه در جلسه  امور زیربنایی مورد بررسی قرار می‌گیرد، انتظار ایجاد می‌کند.
وی یادآورشد: طرح‌ها و پروژه‌هایی که احتمال تایید و پشتوانه کارشناسی دارد در این جلسه بررسی شود.
حقیقی تاکید کرد: مصوباتی که انجام می شود ناظر بر کار کارشناسی و استعلام دستگاه‌های اجرایی است تا مورد تایید قرار گیرد.
استاندار زنجان به باغ هاشمی‌نژاد در زنجان اشاره کرد و افزود: نمایندگان مردم زنجان در مجلس شورای اسلامی و مسوولان دستگاه‌های اجرایی در این خصوص تلاش زیادی کردند که باید همه اقدامات این باغ مطابق قانون پیش برود تا در آینده دچار مشکل نشویم و همه موارد این ۱۳ هکتار بر اساس ضوابط و قانونی طی شود تا نتیجه ای مثبت برای منطقه داشته باشد. 

استاندار زنجان همچنین بااشاره به وضعیت کرونایی زنجان، افزود: با رعایت شهروندان در سطح استان زنجان و تلاش‌های مسوولان در زمان مورد نظری که اعلام شده بود در شرایط شهرهای استان به لحاظ شرایط کرونایی تغییراتی ایجاد شد.
وی تاکید کرد: کوچکترین تعلل در خصوص کرونا و عمل کردن مطلق در تغییر وضعیت ها شرایط را به حالت قبلی برمی گرداند.
استاندار زنجان افزود: در حال حاضر در تلاش شبانه روزی و برنامه ریزی برای بهبود هرچه بیشتر وضعیت هستیم تا این شرایط را به منظور قطع زنجیره شیوع ویروس حفظ کرده و یا ارتقا دهیم.
به گزارش ایرنا، نهمین جلسه کارگروه امور زیربنایی،توسعه روستایی، عشایری، شهری و آمایش سرزمین محیط زیست استان زنجان با دستور کار درخواست های تعیین کاربری و بررسی مغایرت اساسی طرح تفضیلی با طرح جامع (موسوم به باغ هاشمی نژاد) مورد بررسی قرار گرفت.

تعداد نمایش ها (170)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

انتخابگر پوسته

دی ان ان