X

اخبار

استاندار زنجان در ماهنشان 121 پروژه را افتتاح کرد

در پ‍‍‍‍نجمین روز از دهه مبارک فجر با حضور استاندار زنجان 121 طرح مختلف در شهرستان ماهنشان به بهره برداری رسید.

چهارشنبه, 16 بهمن,1398
نویسنده: رضا عطائی
نسخه چاپی
کلمات کلیدی:
استاندار زنجان در ماهنشان 121 پروژه را افتتاح کرد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان با حضور فتح الله حقیقی 58 طرح عمرانی با اعتباری بالغ بر 326 میلیارد ریال بطور همزمان در شهرستان ماهنشان افتتاح شد. یکی از این طرحها مجتمع آبرسانی روستای های قره گل- برون قشلاق بود.
همچنین استاندار زنجان 63 طرح اقتصادی را نیز با حجم سرمایه گذاری 90 میلیارد ریال و اشتغالزایی 100 نفر افتتاح کرد.
دیدار با خانواده شهید و خانواده های تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی از دیگر برنامه های استاندار زنجان در سفر به شهرستان ماهنشان بود.
نماینده عالی دولت در استان، ضمن دیدار با مردم در جشن گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مسجد روستای حضرت ابوالفضل روستای برون قشلاق شرکت کرد.
استاندار زنجان در این دیدار با گرامیداشت ایام الله دهه فجر گفت: بعد از انقلاب توجه به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته شدت گرفت و امروز به برکت این انقلاب توجه ویژه ای به اشتغال پایدار در روستاها شده است.
فتح الله حقیقی یکی از برنامه های مهم استان را توجه به بهسازی و نوسازی واحدهای روستایی بویژه در ماهنشان عنوان کرد و افزود: با اعتباراتی که برای بهسازی منازل روستایی پرداخت می شود 52 درصد واحدهای روستایی مقاوم شده است.
مقام عالی استان ادامه داد: بعد از سال ۹۵ تخصیص اعتبارات ویژه به روستاها متوقف شده بود که با پیگیری‌های صورت گرفته، امسال علاوه بر اعتبارات دهیاری‌ها، ۱۲ میلیارد ریال بابت اجرای طرح‌های عمرانی روستایی و بیش از پنج میلیارد ریال برای تامین تجهیزات آتش‌نشانی و توسعه گردشگری روستاهای استان اختصاص یافته و توزیع می‌شود.

تعداد نمایش ها (141)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

دی ان ان