X

اخبار

معاون استاندار زنجان خواستار شد؛

آگاه سازی مردم نسبت به پیامدهای مصرف مواد مخدر

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان با تاکید بر ضرورت آگاه سازی و ایجاد حساسیت در مردم نسبت به مصرف مواد مخدر و پیامدهای آن برای خانواده ها، اظهار کرد: همه دستگاه های اجرایی در حوزه اجتماعی کردن امر مبارزه با مواد مخدر باید نسبت به توجیه، آموزش، ایجاد حساسیت و آگاهی بخشی به آحاد جامعه اقدام کنند.

دوشنبه, 11 آذر,1398
نویسنده: Anonym
نسخه چاپی
کلمات کلیدی:
آگاه سازی مردم نسبت به پیامدهای مصرف مواد مخدر
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ خدابخش مرادی نافچی در جلسه توسعه مشارکت های مردمی و سازمان های مردم نهاد شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان زنجان، با بیان اینکه همه ما وظیفه آگاهی بخشی به مردم را داریم، افزود: سازمان های مردم نهاد، شوراهای شهر و روستا باید جامعه هدف خود را پیدا کنند چرا که ما وظیفه داریم تا مردم را نسبت به پیامدهای استفاده از مواد مخدر حساس کنیم.
وی ادامه داد: برگزاری این جلسات فرصتی است تا همه دستگاه های اجرایی در کنار سازمانهای مردم نهاد، هیات های مذهبی و تشکل های اجتماعی و مدنی موجود در جامعه قرار گرفته و در حوزه مخاطب شناسی کمک بگیریم.
معاون استاندار زنجان تصریح داشت: معتقدم هرجایی در مسائل اجتماعی، فرهنگی و حوزه آسیب های اجتماعی تبیین عالمانه ای داشته و مخاطب پیام را عمیقا درک کند، مشارکت محقق می شود.
مرادی نافچی رویکرد کمیته مشارکت های اجتماعی را کمک به ارتقای توانمندی های موجود در حوزه پیشگیری از موادمخدر و سالم سازی جامعه عنوان کرد و گفت: هر فرد باید نسبت به سالم سازی فضای پیرامونی خود حساسیت نشان دهد و همه مشارکت داشته و پیام آسیب ناشی از اعتیاد که جامعه را تهدید می کند، نهادینه شود.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان تاکید کرد: دانشگاه علوم پزشکی استان فرصت استفاده از ظرفیت مراکز بهداشتی – درمانی، خانه های بهداشت و خود پزشکان را دارد چرا که پزشکان از پایگاه اجتماعی بالایی برخوردار هستند.
این مقام مسئول اظهارداشت: آموزش خانه های بهداشت و مراکز بهداشتی و درمانی برای بانوان بسیار مهم و تاثیرگذار است.
وی با بیان اینکه شورای کارگری فرصتی در واحدهای تولیدی است که باید از آن برای جلب مشارکت کارگران و کارفرمایان در مقابله با شیوع مواد مخدر استفاده بهینه شود.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان گفت: پایگاه های بسیج که خود مردم هستند و به لحاظ مقبولیت در بین مردم جایگاه بالایی دارند می توانند در نهادینه کردن حساسیت مردم نسبت به عواقب مصرف مواد مخدر ظرفیت قابل توجهی باشند.

تعداد نمایش ها (462)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

انتخابگر پوسته

دی ان ان