X
اخبار استانداری زنجان

رعایت و اجرای صحیح قانون سرلوحه اقدامات مدیران در انتخابات است

توسط : رضا عطائی|یکشنبه, 27 بهمن,1398

رعایت و اجرای صحیح قانون سرلوحه اقدامات مدیران در انتخابات است
استاندار زنجان می گوید: بسته انتخاباتی در استان با اعلام آمادگی مدیران دستگاههای اجرایی تکمیل شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ فتح الله حقیقی پیش از ظهر امروز در جلسه پشتیبانی ستاد انتخابات استان ضمن قدردانی از همراهی مدیران همه دستگاهها در امر پشتیبانی انتخابات گفت: برگزاری انتخابات سالم و بدون نقص، آبروی نظام و مدیران است و در استان زنجان حدود 20 هزار عامل اجرایی، امنیتی و نظارتی در روند برگزاری انتخاباتی سالم و پرشکوه همکاری دارند.
مقام عالی دولت در استان همچنین از مدیران خواست روز انتخابات در حالت آماده باش کامل باشند.
همچنین برای سنجش آمادگی حوزه های انتخابیه، استاندارزنجان از طریق ویدئو کنفرانس با فرمانداران هشت شهرستان استان ارتباط تصویری برقرار کرد.
وی در این ارتباط در جریان نحوه پشتیبانی و اجرای برنامه های فرمانداران در روز انتخابات قرار گرفت و موارد لازم از جمله باز بودن راههای مواصلاتی و حاضر به کاربودن خودروها و همچنین اتصال برق به شبکه و سیستم های رایانه را گوشزد کرد.
فتح الله حقیقی تاکید کرد: تا روز قبل از انتخابات حتما به موضوع آموزش عوامل اجرایی پرداخته شود و پیش بینی لازم برای لحظات حساس و اضطراری صورت گیرد.
امسال برای برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی 757 شعبه پیش بینی شده است که از این تعداد 439 شعبه ثابت و 318 شعبه سیار است.
استاندار زنجان افزود: هیاتهای اجرایی و نظارت در تعامل هستند و بطور دقیق فضای انتخابات را رصد می کنند .

انتخابگر پوسته

دی ان ان