X

استاندار زنجان

فتح الله حقیقی

استاندار زنجان

ارتباط مستقیم با استاندار

آمار بازدید


تعداد بازديد امروز : 38
تعداد بازديد ديروز : 122
تعداد بازديد ماه جاری : 2947
تعداد بازديد ماه گذشته : 13125
تعداد بازديد كل : 129482

آخرین اخبار

اخبار استاندار

استاندار زنجان:

پلیس استان در مبارزه با مواد مخدر بسیار موفق عمل کرده است

استاندار زنجان گفت: افزایش دستگیری کسانی که سوداگر مرگند در هر شرایطی ادامه دارد.

چهارشنبه, 13 اسفند,1399
نویسنده: زهرا رستمی
نسخه چاپی
پلیس استان در مبارزه با مواد مخدر بسیار موفق عمل کرده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ فتح اله حقیقی در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گفت: مبارزه با مواد مخدر فقط وظیفه پلیس و دستگاه قضائی نیست بلکه خانواده و کل اجتماع باید در این راه همکاری کنند.

وی با بیان اینکه اقدامات پلیس در استان زنجان بسیار شاخص و در کشور زبانزد است افزود: تعداد دستگیری معتادان و کشفیات مواد مخدر در استان به ترتیب 38 و 12 درصد در مقایسه با سال قبل افزایش دارد که این آمار نشان می‌دهد پلیس برای مبارزه با مواد مخدر تحت هر شرایطی در میدان است.

استاندار زنجان از اقدامات بهنگام پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و دستگاه قضایی قدردانی کرد و گفت: ایجاد خانه میان راهی که مکانی امن برای معتادانی است که آزاد شده اند و نیاز به مکانی سالم و امن دارند باید در دستور کار قرار گیرد.

رئیس شورای مبارزه با مواد مخدر استان همچنین رصد فضای مجازی را مورد تاکید قرار داد و افزود: برخی با استفاده نامناسب و خلاف از این فضا تحرکات زننده ای دارند که لازم است پلیس فتا در این خصوص ورود کند.

در این جلسه واکسیناسیون کارکنان نیروی انتظامی مطرح شد که استاندار زنجان گفت: تقریبا تمام کادر درمان علیه کرونا واکسینه شده اند و در شروع مرحله دوم عوامل پلیس با اولویت کارکنان مبارزه با مواد مخدر در اولویت هستند.

تعداد نمایش ها (63)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

دی ان ان