X

استاندار زنجان

فتح الله حقیقی

استاندار زنجان

ارتباط مستقیم با استاندار

آمار بازدید


تعداد بازديد امروز : 55
تعداد بازديد ديروز : 319
تعداد بازديد ماه جاری : 19739
تعداد بازديد ماه گذشته : 11427
تعداد بازديد كل : 161102

آخرین اخبار

اخبار استاندار

معلمان منتخب زنجان تجلیل شدند

آیین تجلیل از معلمین منتخب استان در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان، استاندار شامگاه /شنبه/ برگزار شد.

یکشنبه, 12 اردیبهشت,1400
نویسنده: زهرا رستمی
نسخه چاپی
کلمات کلیدی:
معلمان منتخب زنجان تجلیل شدند

استاندار زنجان در این مراسم ضمن تبریک ایام بزرگداشت مقام معلم، افزود: همه ما شاگرد معلمان هستیم و باید قدردان زحماتشان باشیم.

فتح الله حقیقی با بیان اینکه معلمان با شیوع کرونا نیز در عرصه خدمت حضور یافته و فعالیت آموزشی خود را ادامه دادند اضافه کرد: این اقدام معلمان جز ایثار و از خودگذشتگی چه نامی می‌تواند به خود بگیرد.

وی ادامه داد: در این روزهای کرونایی ارتباط معلمان با دانش‌آموزان قطع نشده است و این قشر فرهیخته امر تعلیم و تربیت را تعطیل نکرده اند.

حقیقی با اشاره به لزوم حمایت از فرهنگیان، خاطرنشان کرد: در نظر داریم بهترین مکان، جهت احداث مسکن ملی را، به فرهنگیان استان اختصاص دهیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان نیز با ارائه گزارشی از روند فعالیت‌های ستاد بزرگداشت مقام معلم استان، اظهار داشت: تجلیل از این معلمان کمترین کاری است که در برابر زحمات وصف‌ناپذیر این قشر باید انجام دهیم.

حسن مظفری با اشاره به اینکه پس از شیوع ویروس کرونا معلمان در فضای مجازی آموزش دانش‌آموزان را ادامه دادند، افزود: فرهنگیان زنجان در زمینه تولید محتوا و فعالیت در شبکه شاد پیشتاز هستند.

به گزارش ایرنا، در این مراسم به نمایندگی از معلمان نمونه، از ٩ معلم شایسته و برتر استان با اهدای لوح سپاس و تندیس، تجلیل شد.

تعداد نمایش ها (118)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

دی ان ان