X

استاندار زنجان

فتح الله حقیقی

استاندار زنجان

ارتباط مستقیم با استاندار

آمار بازدید


تعداد بازديد امروز : 23
تعداد بازديد ديروز : 428
تعداد بازديد ماه جاری : 21176
تعداد بازديد ماه گذشته : 11427
تعداد بازديد كل : 162539

آخرین اخبار

اخبار استاندار

استاندار زنجان:

معدن‌داران باید حقوق دولتی را پرداخت کنند

استاندار زنجان گفت: در قبال استفاده از راه‌های روستایی معدن‌داران باید برای روستا و ارائه خدمات هزینه پرداخت کنند.

پنجشنبه, 07 اسفند,1399
نویسنده: زهرا رستمی
نسخه چاپی
معدن‌داران باید حقوق دولتی را پرداخت کنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ فتح اله حقیقی در جلسه شورای معادن استان با بیان اینکه برخی افراد فقط به فکر سود و منافع شخصی خود هستند و می‌خواهند مسئولان و مردم را رو در روی یکدیگر قرار دهند، گفت: تمام تلاش ما در راستای حل مشکلات تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران است و در بخش معدن نیز از کسانی‌که به وظایف خود عمل کردند حمایت می کنیم اما عده ای  با سوء استفاده و بهره‌گیری از تریبون‌ها با بی‌انصافیِ تمام، موارد خلاف واقع را در جامعه بیان می کنند.
وی با بیان اینکه 75 درصد صادرات استان از محصولات معدنی است تاکید کرد: معدن‌داران باید حقوق دولتی را پرداخت کنند و در قبال استفاده از راه‌های مواصلاتی باید در روستاها و راه ها هزینه کنند.
استاندار زنجان از معاون عمرانی خواست با دعوت از مدیرعامل معدن انگوران از وی 10 میلیارد تومان حق استفاده از محورهای مواصلاتی و هزینه کرد برای تامین امکانات در روستاها را مطالبه نماید.
مقام عالی استان همچنین با بیان اینکه بیشتر محورهای مورد استفاده معدن‌داران در شهرستان ماهنشان واقع شده افزود: سهم هر شهر و روستا از استخراج معادن باید در همان محل هزینه شود و روستاهایی که در مسیر معادن قرار دارند باید از این حق منتفع شوند.

 

تعداد نمایش ها (166)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

دی ان ان