X

استاندار زنجان

فتح الله حقیقی

استاندار زنجان

ارتباط مستقیم با استاندار

آمار بازدید


تعداد بازديد امروز : 46
تعداد بازديد ديروز : 122
تعداد بازديد ماه جاری : 2955
تعداد بازديد ماه گذشته : 13125
تعداد بازديد كل : 129490

آخرین اخبار

اخبار استاندار

استاندار زنجان:

در اقلام شب عید تحت هیچ شرایطی نباید کمبود باشد

استاندار زنجان گفت: باید نظارت لازم انجام شود و ساماندهی ناظران ویژه بصورت عملیاتی و میدانی باشد.

دوشنبه, 11 اسفند,1399
نویسنده: زهرا رستمی
نسخه چاپی
در اقلام شب عید تحت هیچ شرایطی نباید کمبود باشد

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ فتح اله حقیقی در ستاد تنظیم بازار استان گفت: عملکرد بازرسان بسیج اصناف، تعزیرات و سازمان صنعت، معدن و تجارت باید مکمل یکدیگر باشد و بیش از پیش مسئولیت بپذیرند.

وی یادآوری کرد: در آستانه نوروز مدیران ذی ربط باید نظارت ویژه ای بر بازار داشته باشند که این مهم موجب خرسندی شهروندان می شود.

استاندار زنجان گفت: باید استان زنجان به لحاظ فرآورده‌های خام دامی تامین شود و مراعات کنند تا بخشی به لحاظ تامین این فرآورده ها سهم بیشتری نسبت به بخش دیگری نداشته باشد.

مقام عالی استان با بیان اینکه در بدترین شرایط، همواره تلاش کرده ایم قیمت ها را پایین نگه داریم، افزود: شبانه در مسیرهای ارتباطی استان خودروهای حامل فراورده را که درصدد خروج از استان بودند برگردانده ایم، چنانچه کسی غیر از تامین نیازهای استان چنین کاری کند به دور از اخلاق است.

وی متذکر شد: باید همه نیازهای استان به لحاظ فرآورده های خام دامی تامین شود سپس مازاد بر مصرف به سایر استانهای کشور ارسال شود.

تامین میوه شب عید هم از دیگر تأکیدات استاندار زنجان بود و وی تصریح کرد: نرخ میوه شب عید باید کمتر از قیمت بازار باشد تا تقاضای لازم وجود داشته باشد.

حقیقی تاکید کرد: چنانچه قیمت های مصوب میوه شب عید با بازار تفاوتی نداشت بدون فوت وقت با مسئولیت خودم نرخ آن باید کمتر از قیمت بازار به مردم استان عرضه شود.

وی  اظهار داشت: از مسئولان اتاق اصناف، سازمان صنعت، معدن و تجارت و معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری انتظار دارم در توزیع اقلام اساسی همه مناطق کم برخوردار در مرکز استان و همه شهرستان ها به طور ویژه مد نظر و مورد توجه قرار گیرند.

استاندار زنجان با تاکید بر اینکه نظارت بر بازار و اصناف بطور ویژه سامان دهی شود، افزود: فرمانداران شهرستان های استان باید توجیه شوند و سازمان تعزیرات، اداره کل صنعت، معدن و تجارت، بسیج اصناف و فرمانداران وظیفه ویژه و مهمی در زمینه نظارت میدانی دارند و باید ارتباط با رسانه ها و مردم به نحو مطلوبی انجام شود.

وی متذکر شد: هر پیام و گزارشی که از سوی مردم دریافت می شود باید مورد توجه و بررسی ویژه قرار گیرد.

استاندار زنجان همچنین تامین روغن و نظارت بر سیلوها را نیز خاطرنشان کرد و خبر داد: در حال حاضر 600 تن روغن نباتی در انبار داریم که باید با مدیریت توزیع شود.

حقیقی تصریح کرد: این قلم کالای اساسی نباید به سایر استان ها ارسال شود چرا که گرفتن مواد خام روغن بسیار سخت و دشوار است و در ابتدا باید نیاز استان بطور کامل برطرف شود.

استاندار زنجان گفت: نانوایی هایی که نیاز به آرد دارند نباید احساس کمبود کنند و واحدهایی که مازاد دارند نباید سهمیه خود را خارج از نانوایی عرضه کنند که این مهم نیز نیازمند نظارت ویژه است.

حقیقی تاکید کرد: باید سیلوها نظارت ویژه شود و خدشه ای در این خصوص نباشد و با کسی که اقدام به تخلف می کند باید برخورد قانونی صورت گیرد.

تعداد نمایش ها (72)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

دی ان ان