X

استاندار زنجان

فتح الله حقیقی

استاندار زنجان

ارتباط مستقیم با استاندار

آمار بازدید


تعداد بازديد امروز : 9
تعداد بازديد ديروز : 256
تعداد بازديد ماه جاری : 7099
تعداد بازديد ماه گذشته : 3401
تعداد بازديد كل : 137035

آخرین اخبار

اخبار استاندار

استاندار زنجان تاکید کرد؛

برگزاری باشکوه و سالم انتخابات در سایه رعایت قانون

استاندار زنجان گفت: برای برگزاری باشکوه انتخابات، همه از مسؤولان اجرا و نظارت گرفته تا داوطلبان و طرفداران آن‌ها باید در صحنه باشد و قانون را رعایت کنند.

یکشنبه, 10 آذر,1398
نویسنده: Anonym
نسخه چاپی
کلمات کلیدی:
برگزاری باشکوه و سالم انتخابات در سایه رعایت قانون
فتح‌الله حقیقی در حاشیه بازدید از ستاد انتخابات شهرستان زنجان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، تصریح کرد: خوشبختانه قانون، تمام موارد از نظر زمان تبلیغات، سکوت تبلیغات، بررسی صلاحیت‌ها، شکایت و نحوه رای‌گیری را بیان کرده و امیدواریم در سایه رعایت قانون بتوانیم انتخاباتی باشکوه، سالم، قانونمند و در امنیت کامل برگزار کنیم.
نماینده عالی دولت در استان خاطرنشان کرد: به عنوان امانتدار، اقبال و نظر مردم به سوی هر نامزدی بوده و وی را انتخاب کرده باشند را امانتداری کرده و به مردم معرفی می‌کنیم.
استاندار زنجان افزود: فرآیند اجرایی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از ساعت هشت صبح امروز و همزمان با دستور وزیر محترم کشور در استان زنجان آغاز شده است.
وی خاطرنشان کرد: ثبت نام از داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی در چهار حوزه اصلی ثبت نام شامل شهرستان‌های زنجان، ابهر، خدابنده و ماهنشان آغاز شده و ثبت نام در ساعت‌های مشخص شده انجام می‌پذیرد.
حقیقی ادامه داد: همزمان با آغاز ثبت نام از داوطلبان، هیات‌های اجرایی نیز در تمام شهرستان‌ها و بخش‌های استان به جز بخش‌های مرکزی تشکیل می‌شود.
استاندار زنجان در خصوص نحوه تشکیل هیات‌های اجرایی نیز تصریح کرد: ۳۰ نفر از افراد معتمد به هیات نظارت بر انتخابات معرفی شده و طی مراحل مختلف بررسی و تایید می‌شوند.
مقام عالی اجرایی استان اظهار داشت: اعضای هیات‌های اجرایی از بین تاییدشدگان به تعداد ۱۴ نفر بوده که شامل هشت نفر اعضای اصلی، پنج نفر علی‌البدل و یک نفر نیز از اعضای شورای شهرستان و یا بخش است.
وی با بیان اینکه هیات اجرایی موظف به بررسی صلاحیت داوطلبان و اعلام نتیجه آن‌ها به هیات نظارت است، خاطرنشان کرد: در ادامه نوبت به بررسی صلاحیت داوطلبان توسط هیات نظارت می‌رسد که رای و نظر هیات‌های اجرایی را تایید یا رد می‌کند.
وی تصریح کرد: به موازات بررسی صلاحیت‌ها، شعبه‌ها نیز بررسی شده و برای برگزاری انتخابات دوم اسفند آماده می‌شویم.
استاندار زنجان ادامه داد: انتخابات ۱۱ مرحله دارد که اکنون در مرحله دوم اجرایی آن هستیم.
گفتنی است، انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، دوم اسفند سال جاری برگزار می‌شود و از امروز ثبت نام داوطلبین در ۴ حوزه انتخابیه استان انجام می شود.
استان زنجان پنج نماینده در مجلس دارد که حوزه‌های انتخابیه آن شامل زنجان و طارم، خدابنده، ابهر، خرمدره و سلطانیه و ماهنشان و ایجرود است.

تعداد نمایش ها (447)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

دی ان ان