X

استاندار زنجان

فتح الله حقیقی

استاندار زنجان

ارتباط مستقیم با استاندار

آمار بازدید


تعداد بازديد امروز : 39
تعداد بازديد ديروز : 122
تعداد بازديد ماه جاری : 2948
تعداد بازديد ماه گذشته : 13125
تعداد بازديد كل : 129483

آخرین اخبار

اخبار استاندار

استاندار زنجان:

اولویت ما، تقویت و حفظ ارکان انتخابات است

استاندار زنجان گفت: شهرداران و فرماندارن مکلفند در راستای اجرای قانون انتخابات شوراها از امروز نظارت جدی تری داشته باشند.

چهارشنبه, 13 اسفند,1399
نویسنده: زهرا رستمی
نسخه چاپی
اولویت ما، تقویت و حفظ ارکان انتخابات است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ فتح الله حقیقی پیش از ظهر امروز در کارگروه امور زیربنایی توسعه روستایی، عشایری، شهری، آمایش سرزمین و محیط زیست استان گفت: از 20 اسفند روند نام نویسی از داوطلبان انتخابات شوراها آغاز می شود و هرکس ظرفیت و توان خدمت در شوراهای اسلامی شهر و روستا را دارد به میدان بیاید که با حضور نخبگان و فرهیختگان شاهد انتخاباتی باشکوه باشیم.

وی زمینه سازی برای حضور باشکوه، رعایت قانون در برگزاری انتخاباتی سالم و رقابتی شدن را از ارکان مهم برگزاری انتخابات برشمرد و گفت: تمام دغدغه شهرداران و فرمانداران باید رعایت این ارکان اصلی باشد و هرکس در هر جایگاهی که باشد موظف است تا به قانون عمل نماید.

استاندار زنجان در ادامه کارگروه زیر بنایی، نیاز مبرم شهرستان خرم دره به مرکز درمانی و اختصاص زمین برای آن و همچنین ایجاد سایت اداری در این شهرستان را یادآور شد و افزود: زمین مورد نظر برای بیمارستان موقعیت خوبی دارد و باید در ایجاد فضای بیمارستانی، فضای سبز آن نیز مورد توجه قرار گیرد و فضای بیشتری برای محل بیمارستان اشغال نشود.

ایجاد دانشکده کشاورزی در شهرستان طارم با محوریت دانشگاه زنجان از دیگر موضوعات مطرح شده در کارگروه امور زیربنایی استان بود که استاندار زنجان ضمن موافقت با این طرح گفت: ایجاد دانشکده کشاورزی در طارم به مثابه تبدیل شدن این منطقه به مرکز پژوهش و تحقیقات است و خدمت بزرگی برای توسعه علمی کشاورزی استان خواهد کرد. 

 

تعداد نمایش ها (105)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

دی ان ان