X
اخبار

مدیرکل سیاسی استانداری زنجان:مدیران در تمام سطوح از عملکرد دولت تدبير و اميد دفاع نمایند/نباید درخدمت‌رسانی به مردم تعللی صورت پذیرد

برگزاری نشست مشورتی دهیاران استان

دوشنبه, 22 آذر,1395
نویسنده: فرید کلانتری
نسخه چاپی
کلمات کلیدی:
برگزاری نشست مشورتی دهیاران استان

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری زنجان بر ضرورت اطلاع‌رسانی دقیق و صحیح از اقدامات انجام گرفته توسط دولت تدبير و اميد در جامعه تاکید نمود و گفت: با وجود مباحثی که عده ای به صورت غير منصفانه و به منظور تخریب دستاوردهای دولت بیان می کنند، مدیران در تمام سطوح باید از عملکرد دولت تدبير و اميد دفاع نمایند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان، بهروز مهدوی در نشست مشورتی دهیاران استان که صبح یکشنبه در پی سفر معاون امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور به زنجان و با حضور استاندار زنجان، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان و جمعی از مسئولین استانی برگزار شد، دهیاران، بخشداران و اعضای شوراهای روستایی را نخستین حلقه‌های اتصال بین مردم با بدنه حاکمیت برشمرد و اظهار داشت: مردم سرمایه‌های اصلی نظام هستند و نباید در خدمت‌رسانی و پیگیری مشکلات مردم تعللی صورت پذیرد.

مدیرکل سیاسی استانداری با اشاره به تلاش دولت یازدهم در راستای ایجاد امید و نشاط در جامعه، خاطرنشان کرد: مدیران باید از مشارکت‌ مردم در تصمیم‌گیری ها بهره گیری نموده و آنان را در حل و فصل مسائل جامعه شریک کنند.

مهدوی افزود: دفاع از عملکرد دولت منحصر به رئیس جمهور نیست و همه مدیران باید با آرمان‌های نظام و اهداف دولت تدبیر و امید عهد ببندند و از عملکرد و اقدامات خود در دولت تدبیر و امید دفاع نمایند.

وی با انتقاد از عدم انعکاس مطلوب و گسترده دستاوردهای دولت تدبیر و امید در جامعه، یادآور شد: علیرغم افزایش اعتبارات دهیاری‌ها از سال 92 تاکنون، متاسفانه این اخبار بصورت گسترده و مطلوب در جامعه منعکس نشده و برخی از مدیران در بیان عملکردهای دولت دچار لکنت زبان می شوند.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری در ادامه سخنان خود، كاهش تورم از 40 درصد به كمتر از 10 درصد، افزايش رشد اقتصادي از 7/6- درصد به 4 درصد، کاهش چشمگیر نرخ سود بانکی، دستیابی به خودکفایی در زمينه توليد گندم، اتمام پروژه های عمرانی نیمه تمام در سطح گسترده، مثبت شدن تراز بازرگانی کشور برای نخستین بار پس از 60 سال و نیز انجام مبادلات بازرگانی با دلار و بدون بلوکه شدن ارز را از جمله دستاوردهای مهم دولت یازدهم برشمرد و خاطرنشان کرد: با تلاش‌های مدیران دولت یازدهم هم‌ اکنون کشورهای دنیا پذیرفته اند که ایران باید از انرژی صلح آمیز هسته ای برخوردار شود.

وی با اشاره به موفقیت‌های دولت درخصوص موضوع توافق هسته ای و برجام تصریح کرد: دستیابی و اجرای "برجام" موفقیت بزرگی برای کشور محسوب می شود. اقدامات تیم دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران نیز مورد تایید همه اركان نظام بوده و به تصويب شورای امنیت سازمان ملل متحد و نیز مجلس شورای اسلامی رسیده است و برخی که به دنبال تخریب این توافق‌نامه هستند باید بدانند شش کشور بزرگ جهان بر اساس این توافق‌نامه، حقانیت فعالیت هسته‌ای ایران را به رسميت می‌شناسند.

مهدوی به در پیش بودن برگزاری دو انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا و رياست جمهوري در سال 96 اشاره نمود و ابراز داشت: اميدواريم با مشارکت حداکثری مردم در این دو انتخابات، شاهد برگزاری انتخاباتی سالم و قانونمند در جامعه باشيم.

وی در خصوص افراد و جرياناتي که به تخریب عملکرد دولت می پردازند، اظهار داشت: این افراد چنانچه اطلاعات صحیحی از عملکرد دولت ندارند، نباید اقدام به تخريب دولت كنند و افرادیکه مغرضانه به تخریب تلاش هاي دولت تدبير و اميد می پردازند نیز جایگاهی در میان عموم مردم نخواهند داشت.

اين مقام مسئول ادامه داد: در بحث فيش هاي حقوقي كه اين همه از تريبون ها و رسانه ها به آن پرداخته مي شود، عليرغم توضيحات گسترده سازمان بازرسي كل كشور و مقامات كشوري، عده اي هنوز متوجه نشده اند كه اين فيش هاي حقوقي نامتعارف بيشتر متوجه شركت ها، موسسات مالي و بيمه اي است و نبايد دامن مديران درستكار و امين را بگيرد.

مهدوي تاكيد كرد: عده اي با طرح بحث فيش هاي حقوقي مي خواهند بر تخلفات گسترده اي مانند اختلاس ها و اقدامات خلاف قانون و قانون گريزي هايي كه در دولت گذشته صورت گرفته، سرپوش بگذارند.

تعداد نمایش ها (141)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان