X
اخبار

معاون سیاسی-امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان:

از ظرفیت سازمان ‌های مردم ‌نهاد در مدیریت شهری استفاده شود


معاون سیاسی-امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان، با بیان اینکه همراهی و همفکری مدیران با سازمان ‌های مردم ‌نهاد، یکی از موضوعات مهمی است که مورد غفلت قرار گرفته است، گفت: این مجموعه ‌ها با توان و قدرت فوق ‌العاده ‌ای که دارند، می ‌توانند در حوزه مدیریت به عنوان یار و مددکار مدیران شهری قرار گیرند.

پنجشنبه, 10 اسفند,1396
نویسنده: Admin
نسخه چاپی
از ظرفیت سازمان ‌های مردم ‌نهاد در مدیریت شهری استفاده شود


به گزارش پایگاه اطلاع‌ رسانی استانداری زنجان؛ سید بیوک موسوی در نشست مشترک فرمانداران، شهرداران و اعضای شوراهای اسلامی شهرهای استان، اظهار کرد: در کشور، جوانان خلاقی وجود دارند که با تاسیس سازمان ‌های مردم ‌نهاد به دنبال رشد و تعالی بیشتری هستند، اما این افراد متاسفانه مورد بی‌ مهری و بی ‌توجهی قرار می‌گیرند، لذا ضروری است مدیران از ظرفیت سازمان‌ های مردم ‌نهاد در مدیریت شهری، استفاده کنند.
وی با بیان اینکه انتقادات، نظرات و مشکلاتی که در این جلسات مطرح می‌ شود، سبب رشد و توسعه استان شده و راهنما و راهگشای مجموعه مدیریتی استان است، ابراز کرد: مدیریت فرهنگی، فقط برگزاری جشنواره، اجرای موسیقی و برپایی نمایشگاه نیست، چرا که حتی اگر به پروژه ‌ها با دید فرهنگی نگاه شود، این امر در بسیاری از زمینه ‌ها موجب رشد و توسعه استان خواهد شد.
این مقام مسئول با تاکید بر اینکه سعی شود از حضور بانوان و جوانان در جلسات، بیش از پیش استفاده شود، افزود: بانوان و جوانان نیز باید در تصمیم‌ گیری ‌ها و تصمیم ‌سازی ‌های کلان، سهیم باشند؛ چرا که مدیریت شهری، این را می ‌طلبد که نگاه ‌ها همه‌ جانبه باشد.
معاون سیاسی-امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان، با بیان اینکه نیازمند جامعه ‌ای با نشاط، شاداب و سالم هستیم، خاطر نشان کرد: سلامت، یکی از موضوعات مهم در توسعه کشور محسوب می‌شود و علاوه بر وزارت بهداشت، همه دستگاه ‌ها در خصوص این موضوع، مصمم بوده و برای رسیدن به سلامت کامل در جامعه، تلاش می ‌کنند.
موسوی ادامه داد: سلامتی انسان، فقط به معنای سلامت جسمی نیست، بلکه سلامت روحی، مهم ‌تر از سلامت جسمی بوده و تحقق آن، نیازمند تلاش و تدبیر همه دستگاه ‌ها در حوزه‌ های مختلف است که بخش اعظمی از این مهم، با مدیریت ‌های شهری ارتباط مستقیم دارد.

تعداد نمایش ها (454)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان