X
اخبار

ارائه 1400 خدمت در بیش از 30 حوزه مختلف از طریق پورتال استان زنجان

توسط : مدیر فناوری اطلاعات|دوشنبه, 24 مهر,1396

ارائه 1400 خدمت در بیش از 30 حوزه مختلف از طریق پورتال استان زنجان

سرپرست دفتر ارتباطات و فناوری اطلاعات استانداری زنجان گفت: درگاه الکترونیکی پورتال استان هم اکنون با بیش از 500 خبر و ارائه 1400 خدمت در بیش از 30 حوزه مختلف به معرفی ویژگی ها و اطلاعات استان زنجان می پردازد و در نشانی الکترونیکی www.portal-zn.ir از سوی کاربران قابل مشاهده است.

پریسا فتحعلی بیگلو در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان، به رونمایی از پورتال استان در جریان پنجمین نمایشگاه الکامپ زنجان اشاره کرد و گفت: درگاه الکترونیکی پورتال استان همزمان با برگزاری پنجمین نمایشگاه الکامپ زنجان با حضوری جمعی از مسئولین رونمایی شد و با نشانی www.portal-zn.ir قابل مشاهده و استفاده می باشد.

وی پورتال استان زنجان را متشکل از بخش هایی همچون خدمات الکترونیکی دستگاهها، اخبار شاخص دستگاهها، آمارها و نمودار های شاخص استان و اطلاعات حوزه گردشگری و نیز اطلاعات شهروندی معرفی کرد و افزود: شهروندان می توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی پورتال استان، اطلاعات مورد نیاز خود در بخش های مختلف را دریافت نمایند.

سرپرست دفتر ارتباطات و فناوری اطلاعات استانداری زنجان با بیان اینکه، پورتال استان اطلاعات مربوط به معرفی استان زنجان از منابع مختلف را در یک شکل واحد جمع آوری نموده و در اختیار کاربران قرار می دهد، یادآوری کرد: طراحی و راه اندازی پورتال استان از اردیبهشت ماه سال گذشته آغاز شده بود و در شهریور 96 به صورت آزمایشی مورد بهره برداری قرار گرفت و در نمایشگاه الکامپ رسما رونمایی شد.

فتحعلی بیگلو خاطرنشان کرد: پورتال استان اطلاعات جامعی در حوطه های مختلف فرهنگی، ورزشی، گردشگری، اقتصادی، خدمات الکترونیک، تجارت و کسب و کار، ورزشی را به همراه آخرین اطلاعات آماری معرفی استان شامل آمار جمعیت، تقسیمات کشوری و ... را در نشانی الکترونیکی www.portal-zn.ir در اختیار کاربران قرار می دهد.

وی آشنا نمودن سایر مردم کشور و گردشگران داخلی و خارجی با ویژگی های استان زنجان را از دیگر اهداف راه اندازی پورتال استان برشمرد و ابراز امیدواری کرد: با همکاری نمایندگان و رابطین دستگاه های اجرایی، اطلاعات قابل نمایش پورتال استان بصورت مستمر به روزرسانی شود و جدیدترین اطلاعات استان را به بازدیدکنندگان و کاربران ارائه دهد.

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

دی ان ان